şükela:  tümü | bugün
  • dokuzuncu nesil sabirtasi yazar, hoşgelmiştir.
  • #17812983 entry'si ile beni bir entry fazla yazma zahmetinden kurtaran yazar.

(bkz: lafı ağzından almak)
  • entrylerimi amansiz takibe alan guzel mi guzel , isik sacan badi. kendisinin bos zamanlarinda bilgi sacmak gibi meziyetleri de mevcut.

bir de eski sevgililer ile kafayi bozmus durumda , en kisa zamanda kendisini icine dustugu ahval ve seraitten kurtarip aydinlik gunlere kavusturacagim.
  • kötü insan. can yakıyor. sadeli su olmaz. su zaten sadedir. zaten sade sıfır olduğundan bir şey sadeli olmaz. yani bir şeye sadelik katılmaz. anca sanatta olur o. hakikaten entriyi yazarken şu düşünce akışını olduğu gibi aktarıyor ve bu nickin dahiyane olduğunu ilan ediyorum! yeni sevgili ile ilgili entrisinde çok kötülük etmiş yazar. bu tip bi entriyi anca sigara paklar. üzülerek okuyoruz efendim.
  • her zaman takipçisiyim de haberi yok. (bkz: #23247028) bir de hüzünlü, güzel yazıp böyle içimi parçalamasa.
  • öğretmenler gününün kutlu olmasını dilediğim yazar.
  • iyi ki tanımışım dediğim insan.
  • bir erikli su değildir.
  • gayet şeker bir insandır, bakmayın onun insanları kendinden uzak tutmaya çalışan duvarları olduğuna, o duvarların içinde gayet sevimli ve neşeli bir öğretmen barındırmaktadır. bana tavla oynamayı biliyor musun deyip de tavlayı ben söylemeden koltuğunun altına alan badimdir aynı zamanda. ama insanlara birşeyler öğretmek konusunda azimli olduğu gibi öğrenmek konusunda da azimlidir.* *bu arada "bir kahve vardı ne oldu ona?" dediğimdir.*
  • kıymetli badi'lerden.
    şu entry'si ile artık iyice gelip bir yerlerine yerleşmiştir hayatımın (bkz: #29264085)
    beni de hayatımın bunaltıcılığından alıp, serinletmiştir.
    entry'nin grilikleri umrumda değil. bilsin isterim papatyalar hala var...ve hayatın en beyaz umutlarından...