• savunma sanayiinden kazanır asıl parasını bu iş adamı diye biliyoruz. haberlerde hep ama hep fb ile ilgili. fb mit usulü savunma sahibi mi yoksa...
  • fenerbahçe spor kulübü yönetim kurulu üyeliğinden 7 haziran'da istifa eden işadamı
  • (bkz: saran)
  • fenerbahce klubunun mart 2004 de yapilacak baskan seciminde muhalefet tarafindan aziz yildirim' a karsi rakip olarak cikartilmasi dusunulen; zamaninda uyelik aidatini yatirmadigindan secim sirasinda oy kullanamayacagi aciklanan eski fenerbahce yonetim kurulu uyesi.
  • haysiyet divanı kararıyla iki sene süreyle kulüp üyeliğinden ihraç edilen zat. vefa istanbulda sadece bir semt adıdır diyesim geliyor.
  • tam adı steven sadettin saran olan, savunma sanayiinin yanında, reklamcılık, dublaj stüdyoları, imaj tekstili ve film dağıtım-pazarlama işlerinden de para kazanan işadamı.
  • kendisi 99-00 sezonunda oynanan ve evsahibi ekibin 5-1 kazandığı barcelona-chelsea maçına gianfranco zolayı izlemek üzere gitmiş, lakin luis figoyu beğenmiştir...
  • geçen sene ülkemizde yapilan eurovision sarki yarismasinin finalinde oturacak yer *le ilgili ufak bir sorunu olmus ve hos bir dialog yasamama sebep olan yakisikli kisi.

bir sekilde sorunu giderilmistir. seating için yönlendirme yapildiktan sonra;

ss:saol fenerbahçeli! der ve (sorunun üzerine düsülüp ilgi, alaka gösterildigindendir sanirim jönprömie'nin sirtina hafifçe vurur.)
    jön:?!? *rica ederim ama ben centilmen bir galatasarayliyim. (jön dayanamaz güler.)
    ss:(kahkaha atar) olsun o da olur. farketmez.

iyi bir insandir yani.
  • borussia dortmund için 50 milyon euro değil, 90 milyon euro teklif eden, arkasında abd'li birkaç şirketin olduğunu açıklayan, kulüp armasına ay-yıldız eklemeyi teklif ettiğini dile getiren, nihai hedefinin bir gün fenerbahçe kulübünün başkanlığı olduğunu itiraf eden kişi.*
  • (bkz: radyo time)
hesabın var mı? giriş yap