şükela:  tümü | bugün
 • gelecek 5 ay boyunca hangi filmlerin gösterime gireceğini hafta hafta gösteren, özellikle haberleri ve gelecek filmlerin basın bültenlerini yayınlamasıyla beğenimi kazanmış sinema sitesi.

  adresi: http://sadibey.com/
 • siyad üyesi ve avşar film basın sorumlusu olan sadi çilingir'in, sinema basınına yönelik hazırladığı enfes blog...
 • korkuyorum annefilminin afişini aranırken bulduğum, bulduğum an vurulduğum blog..

  basın bülteni olayı pek şukela, sadeliği de göz kamaştiracak cinsten.. bravo der bookmark'larıma eklerim hemen..
 • sadi çilingir üstadın; ''sinemacilik ve filmcilik yararina bağimsiz iletişim platformu'' nun adıdır.
 • son zamanlarda her açmaya çalıştığımda "ağ kablosu takılı değil" uyarısı ile beni bağlantıdan koparan site. derdi nedir anlamadım.
 • bugün bu sayfayı ziyaret ettiğimde sayfanın girişinde atatürk’ün bir fotoğrafından alıntılanmış bir arkaplan üzerinde "sadibey.com" yazıyor, esas önemle üzerinde durmak istediğim husûs, altında da "kemalin askerleri" yazıyor? ne mânâ çıkartmak gerekir bu kısa alt başlıktan? bir; “kemal” sadibey'in amcasının oğlu mu olur? iki; sadece eğlence ve biraz da bilgi vermek için yapılmış bir internet sayfasında politikaya bulaşmanın mânâsı olabilir mi? "kemal" ile kastedilen, resmini de gördüğümüz mustafa kemal atatürk, böyle her isteyenin kendini askeri ilân edebileceği bir önder midir? "kemalin askerleri" kimlerden oluşur, "asker" olup da "kemalin askeri" olmayanlar da mı vardır? ah sadibey ne yaptın sen, kafam karıştı, allak bullak oldum, kimlik bunalımına sürüklendim, varoluş nedenimi sorgulayabilecek kadar boşluklara yuvarlandim, ahh...
 • dünyalar tatlısı "sadi bey"in bilgi dolu sinema sitesi. özellikle gazeteciler ve basın danışmanlarının imdadına yetişir. yönetim bölümünde filmlerin basın gösterim ve gala tarihlerine kadar bulmanız ve buna göre medya planınızı oluşturmanız mümkündür. filminizin basın gösterim günü ve saatini sadi bey'e bildirirsiniz; o tarih ve saati rezerve etmiş olursunuz. böylece filminizin basın gösterimi/galası diğer filmlerle çalışmaz. eh bunu da hiçbir yapımcı ve basın danışmanı istemez değil mi?

  http://www.sadibey.com/
 • yerli/yabancı birçok filmin yüksek kalitede türkçe afişlerini bünyesinde barındıran ve bu afişleri ücretsiz olarak sunan güzel bir sinema sitesi. film arşivleyenlerin, sinema dünyasından haberdar olmak isteyenlerin uğrak yeridir.
 • sahibi sadi çilingir'dir ve kendisi kalp krizi sonrası yoğun bakıma alınmıştır.

  (bkz: #94057642)
hesabın var mı? giriş yap