şükela:  tümü | bugün
 • 22 yaşındaki türk ile 50 yaşındaki italyan lezbiyen çiftin youtube kanalı.
  50 yaşındaki kadının ayrıca sevgilisi yaşında bir kız çocuğu bulunmakta.

  youtube kanalı
 • youtube kanalı.
  50 yaşında sevgilisi var. sevgilisinin bir de kızı var onunla beraber videosu da mevcut. sonra hemen hemen yaşıt olan annesi ve sevgilisinin muhabbet ettiği videosu var. çok enteresan hayatlar gerçekten.
 • 50 yasında pedofili lezbiyen italyan bir kadın ile 22 yaşında lezbiyen türk bir kızın youtube kanalı.

  pedofili diyorum çünkü çiftin sevgili olması, sadie=sedef'in barely legal olduğu bir döneme denk geliyor. tanışmaları ise daha önce.

  kanalın sahibi 22 yaşındaki kızımızın gerçek adı sedef ancak kendisini sadie olarak tanıtmayı ve bu ismi kullanmayı uygun bulmuş.

  22 yaşındaki kızımız sedef=sadie 15 yaşına kadar turkiyede yaşamasına rağmen türkçe konuşamadığını, konuşmakta zorlandığını iddaa ediyor. türkçe olarak paylaştığı tek videodaki itici hareketleri mide bulandırıcı.

  bunun dışındaki tüm videolar türkçe başlık taşımasına rağmen ingilizce with turkish subtitle olarak yayınlanıyor.türkçeden ve türk kimliğinden kendince haklı sebepleri olarak arınmak isteyen bu kızın sadece video başlıklarını türkçe yaparak, nufüs olarak avantajı sebebiyle izlenme sayısı-kâr mantığı gütmesi kaşarlıktır.

  22 yaşındaki sadie'nin 50 yasındaki granny sevgilisinin 21 yaşında bir kızı mevcut.

  22 yaşındaki kızımızında 50 yaşında musevi kökenli türk bir annesi mevcut.

  22 yaşındaki kızımızın kanadaya gidince cinsel ilişki yaşadığı ve o dönemde 15 yaşında olan eski sevgilisi mevcut.

  tüm bu 5 karakteri çaprazlayarak videolar oluşturuyor ve yayınlıyorlar.
 • canada'da yaşayan türk bir genç kadının youtube kanalı. lezbiyen olması bence küçük bir detay. biz insanların heteroseksüel ya da homoseksüel olmak dışında daha belirleyici özelliklerimiz olduğunu düşünüyorum. kanalın sahibi sedef'i dün keşfettim. depresyonunu atlattığı için ve her şeye rağmen "kendisi" olabildiği için onu tebrik ederim. dün gece birçok videosunu izleme şansı buldum ve türk olmaktan utandığını veya böyle bir kompleksinin olduğunu hiç düşünmüyorum. örneğin şu videosunda gayet samimi görünüyor.

  yıllar önce ailecek türkiye'den ayrılmakla bence doğru olanı yapmışlar. annesinin musevi olması ve kendisinin lezbiyen olması gibi durumlar yeni türkiye'de daha çok ayrımcılığa uğramalarına neden olabilirdi. son yıllarda istanbul'da gay pride bile yasak! sürekli sizi kınayan, aşkınızı yargılayan ve sizi toplumdan dışlayan insanlarla yaşamak cehennemde yaşamaktan farksız olurdu.

  bunun dışında, türkçe konuşmakta zorlanması da normal. 15 yaşında ülkeden ayrılıp lise ve üniversiteyi ingilizce okuyup günlük hayatta türkçeyi hiç kullanmayınca bir süre sonra zorlanması çok normal. ne mutlu ki ona sevgi dolu bir annesi ve onu çok seven bir partneri var. birçok insan mutluluğu ve sevgiyi ömrü boyunca arayıp bulamıyor. aradığı mutluluğu bulanları da bu mutluluğa nail olamayanlar aşağı çekmeye çalışıyor. lütfen dokunmayın bu insanlara. bırakın yaşasınlar.
 • bir dil 15 yaşında size mother tongue olarak yerleşir. bu o dili kullanmasanız da değişmez. kızın youtube kanalını yeni buldum ancak gerçekten kelime bulamıyorum falan demesi hiç inandırıcı değil. belki ilk ve orta okulu türkçe okumadıysa ya da hiç türkçe duymuyorsa anlaşılabilir ancak videodan gördüğümüz üzere annesi sürekli türkçe konuşuyor. soru cevap videosunda bile türkçe cevaplar veriyor. bence bu sadie'nin kimliğinden bir kaçış çabasından başka bir şey değil.
 • ekşide bu kadar yerilmesinden, kızın türkiye'de kalsa nasıl bir cehennem hayatına mahkum olacağı anlaşılabilir. iyi ki gitmiş bir an önce. şimdi ne güzel, tatlı tatlı dertleri var sevgilisiyle. şimdilerde italya'ya, sevgilisi p.'nin memleketine yerleşmişler. italya'nın tadını benim yerime de çıkarmasını dilediğim sakin ruhlu, ses tonu inanılmaz dinlendirici youtuber genç kız.