şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçe’li futbolcu sadık çiftpınar’ın covid-19 (coronavirüs)ile mücadele kapsamında sağlık bakanlığına yaptığı ekipman bağışıdır.

kendisinin kocaman bir yüreği olduğunu biliyorduk. bununla birlikte gönlümüzün 11’inde yerin banko güzel insan:)

“fenerbahçeli futbolcu sadık çiftpınar korona virüsle mücadele için türkiye sağlık bakanlığına 100.000 maske 15.000 test ve 3000 koruyucu ekipman bağışında bulundu... “

sözleşmesinde de büyük bir fedakarlık yapmıştı kulübü için. böyle insanları çok seviyoruz.

darısı diğer yorgan gibi sözleşmesi olan eşek yüküyle para kazanan futbolcuların başına.

sıra sizde beyler, hayde!

kaynak
  • helal olsun.
  • fenerbahçe'nin onurlu, namuslu ve şerefli, vatanını seven güzel insanların takımı olduğunu göstermiş başka bir gelişmedir.

fenerbahçe iyi insanların takımıdır arkadaşlar.

fenerbahçe taraftarı olmanın ilk ve en önemli koşulu iyi bir insan olmaktır.
  • ülkenin geçtiği bu zor günlerde insani kimliğini ortaya koymuş koca yürekli fenerbahçeli futbolcudur.
    sessiz sedasız yaptığı bu bağış ile yüzlerce hayat kurtaracaktır. umarım bu yaptığı bağış medyada şov yapan nice ünlülere örnek olurda onlarda bağış yapar..
  • 100000 maske n90 denilen maskeden mi yoksa ucuz 1 liralık maskelerden mi merak ettiğim maske. ayrıca maskeden çok 15 bin test için kendisine teşekkür ederim umarım benzer davranışı diğer sporculardan da görürüz.
  • unutulan bazı insani davranışı sergilediği için kendisini canı gönülden kutluyorum ve teşekkür ediyorum. taraftarı olduğum takımın oyuncusu olması beni mutlu ve memnun etti.
  • piyasada 1tl’ye maske olduğunu sananları görmemi sağlayan bağış.

hadi olsun 1tl, 100.000 tl’lik bağış dekontunu bi gönderin de laf atmaya hakkınız olsun.
  • bazı sporcular başarısıyla olmasa da profesyonelliği ve insanlığı ile unutulmazlar.

atamızın ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim sözüyle bahsettiği sporcu budur, "adamım da adamım" diye ortada gezen tavuklar değil.