şükela:  tümü | bugün
  • "sadık çukur, düşen çıkamaz" gibi sloganı olan bir marka. dikkat edin siz de düşebilirsiniz...
    http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/…0&tarih=2006-10-19
  • kaliteli eğitim veren bir hocadır. dersine gereken ilgiyi gösteren öğrencisine hakkından fazlasını verebilir. en önemli özelliği sınavda sorduğu soruların bilgilerini eksik vermesidir. örneğin cari oranı sorar ama kısa süreli borçların tutarı soruda ya da çözüm içinde bulunamaz. sınavlarında sorusu yapılamıyorsa ekstra bir zaman harcanmamalı hemen diğer sorulara geçilmelidir.
  • çukurova üniversitesi işletme bölümü mezunudur.yüksek lisansını birmingham university'de ve doktorasını da leicester university'de tamamlamıştır.abant izzet baysal üniversitesi'nde finansal yönetim dersleri vermektedir.şu ana kadar ders aldığım en kaliteli hocadır.kendisi ile ilgili genel bir olumsuz kanaat vardır.bunu, derslerde ki bazen sert tutumuna ve sınav sorularının kendi deyimi ile analitik zeka istemesine bağlıyorum.sınavlarında, anlattığı üç farklı konuyu tek soruda birleştirerek sorar ve ezber yapıp defterde ki örnekleri yalayıp yutan öğrenciyi sınav kağıdının başında far görmüş tavşan moduna sokar.ancak siz ona ezberlemeyip bir şeyler öğrendiğinizi sınavda gösterebilirseniz hatta göstermeye çabalasanız bile hakkınızı da verir.velhasıl kelam zorlayan fakat size bir şeyler öğreten hocadır.
  • abant izzet baysal'ın en meşhur hocalarından biridir. iyi bir finansçı olmasına karşı çözemediğimiz yanlarının fazla olması da cabası. 'öğrenciyi seviyor mu yoksa umrunda değil mi' ikileminden kurtulamadığınız bu hoca, sınavlarında daima şaşırtarak sınav sonrası bunların çok kolay olduğuna sizi inandırmaya çalışır. genelde ders sonunda 'anladınız mı' sorusuna tepkisiz kalan öğrenciyi anlamayarak ve biraz söylenerek dersini bitirir. sohbet etmeyi çok istediğim bir hocadir kendisi. başkasından dinlediğinizde sizi güldürmeyecek bir olay onun anlatımıyla hoşunuza gidebilir. güzel taş atar harika laf sokar. dersinde telefonla ilgilendiyseniz sizi unutması mümkün değildir. 3 kez alıp hala geçemediğim finansal yönetim dersine rağmen adaletine güvendiğim nadir hocalardan biridir kendisi.
  • “bu dersten geçmek dünyanın en büyük başarısı olmadığı gibi, kalmak da dünyanın en büyük başarısızlığı değildir. bu iş eninde sonunda başarılacaktır.” sözüne sahip abant izzet baysal üniversitesi işletme bölümünde finansal yönetim dersi veren bölümün en kaliteli hocasıdır. şimdiye kadar duyduğum en güçlü ses tonlarından birine sahiptir ayrıca. biraz iğneleyici bir tavra sahip olsa da öğrencilerin gözünde ilahtır bu adam. her şey mi çok yakışır. seviyoruz hocam. çok yaşayın^^