şükela:  tümü | bugün
  • iyidir iyi.

iki tip sadık kadın vardır:

1-dogru ellerde sadık yuzune burunen, her anlamda onu tamamlayan adamla kafasını kessen baskasına bakmayan, kendi yuzune kendi bile sasıran ama onu cok seven....
    2-asırı vicdanlı. hicbir sevgilisini asla aldatmayan. prensipli. olay adamın tutumundan ziyade kadının durusu olan.

ben ikinci tip kadın olarak hayatıma basladım. sonra birinci tip oldum.

simdi hangisiyim bilmiyorum.
    tutanın elinde kalan bir mizacım var. ahahahah.
    baskasıyla flort etmek de prensip icabı cok yanlıs geliyor. icim rahat etmez benim.

sanırım yeniden ikinci tip kadın oldum.
    hayatımın en basındaki halime dondum.
    toplam hareket sıfır. -gulucuk-

ama bu halimin ustune beni dogru seven bir erkek de eklenirse bal ne ki seker ne ki? -gulucuk-
    hayatım şenlenir....
  • karım
  • huzurdur. huzurludur.

aynada o seni seviyor diye kendine goz kirpip ne guzelim deme sebebidir....
    -gulucuk-
  • "sapık kadın" şeklinde okuduğum başlık.

şöyle bi kendime baktım. göz doktoruna mı gitsem ruh doktoruna mı karar veremedim.
  • en huzurlu sey....
    bir yasam bicimi.
    dogru ellerde pur mutluluk.
    cunku o buna deger....
    -gulucuk-
  • hayatta nasıl bir enerji yayıyorsan o frekanstan insanları cekersin.

sadık bir kadın olman sadık erkeklerin sadece hayatına girecegini garanti etmez.
    ama ihtimali bayagı arttırır.

sadık erkekle tam birbirilerine gore olduklarını dusunuyorum....

bir evlilik gecirdim. birkac sevgilim oldu.
    benim genclere tavsiyem tek esliligin kıymetini bilmeleri.
    diyelim ki iliskidesin ve baska kadınlarla da flort ediyorsun, hatta dusup kalkıyorsun. bu sana ne katıyor? kendini suclu hissetmiyor musun? sevdigin ogrense uzme ihtimaline degiyor mu canını?
    erkekler matematikci, fizikcidir.
    bir swot analizi yapın.
    artıları, eksileri.
    tekesliligin kafası azıcık calısan ve sevgilisini-esini gercekten seven bir insansanız cok daha avantajlı oldugunu fark edeceksiniz. gercekten.
    bu kendinize saygı. partnerinize saygı.
    iliskinizin mutlulugu ve huzuru.

bilmiyorum benim kafam cok duz calısıyor bu konuda.
    iliskinde sevgi ve saygı goruyorsan, mutluysan o iliski surer ve sadık olmak icinden gelir zaten.
    ben cok standart bir kadın degilim. hep sadıgım ama bazen kendimi sadık olmaya zorladıgım durumlar oldu. cunku yeterince tamamlanmıs hissetmiyordum.
    ama yeterince tamamlanmıs da hissettigimde kafamı kaldırıp kimseye bakasım icimden gelmiyor benim.... hele gunluk hayatta baska erkeklerle flort etmek?! ne munasebet!
    herkes tekesliligin insan dogası olmadıgını soyluyor ama ben gercekten sevince tekeslilik benim dogama cok hitap ediyor sanki....
  • sadık kadınlar her zaman yalnızdır!
  • sadık olduğunu asla bilemeyeceğiniz kadındır.
  • seni on erkegin arasına da bıraksam, mesafeni dogru ayarlar, yan gozle bakmazsın.
    benim sevgilim hic sevmez yamuk işleri....
    diyen bir adamın yanında guzeldir.
  • dunyadaki en guzel kadınıdır.. kocasının haricinde baskasiyla isi olmaz.