şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hayret kimse yazmamış. bu mal girişten sonra tanımımızı yapalım. fi dizisinde medya partronu olarak karşımıza çıkan karakter. oyuncunun ismini bilmiyorum ama bence fena olmamış. zaten üç isimli başarısız adam mı olurmuş amk.
 • fi dizisinde osman sonant tarafından canlandırılan karakter.

  ilk göründüğü bölümde giyimiyle ve tavırları ile oldukça karizmatik bir patron imajı çizmesine rağmen sonraki bölümlerde özensiz kıyafetleri, sürekli aynı ayakkabıyı giymesi - berrak tüzünataçı ziyaret ettiği sahnelerde farketmek mümkün - ve yumuşak tavırlarıyla o imajı kaybetti.
 • fi dizisinin acun ılıcalı'sı
 • osman sonant 'ın cuk oturduğu fi dizisindeki en karizmatik karakterlerden biri. leyla ile mecnun gibi bir başyapıt olmadığı sürece (-ki zannetmiyorum olsun) komedi yapmasın bu adam bundan sonra.
 • dizideki en izlenesi karakterdir. ayrıca adam yürüyen karizma. özge'yle sezon bitmeden iyice yakınlaştıklarını görmek istiyoruz. ayrıca avlanmayı bırak aslanım bize yakışmaz.
 • egosu google earth'den bile görünen karaktermiş.
 • ''fi'' dizisinin bana göre en sağlam karakteri.
 • zenginliği işlemeyi pek seven türk televizyonlarının gördüğü en müthiş zengin tiplemesi. bu türk dizilerinde herkes zengin. ya konakta yaşıyorlar ya yalıda, arada da ihaleye falan giriyorlar hepsi aynı bok saçma sapan şeyler. bu adam patron kavramına yeni bir soluk getirdi. bana ''keltoş ferit'in bir benzerini dizide izleyince ölüp biteceksin'' deseler kendimi yerlere atar kahkahalarla gülerdim. keltoş ferit'i severim, başarılı iş adamıdır, tuncay özilhan ve mehmet emin karamehmet ile beraber favori iş adamımdır hatta akdhgsjds. neyse konuyu fazla dağıtmayayım. fifty shades of grey serisindeki christian grey'in daha derin versiyonu olarak görüyorum kendisini. osman sonant da bu rolde çok başarılı. smk karakteri dizinin en büyük yıldızı oldu.

  lebron james, cristiano ronaldo, tom brady, jay-z gibi adamları sevdiğim için güce tapma olayı bende zaten mevcut. bu yönüyle de beni etkiledi. bizim eziklerin sürekli bahsettiği alfa erkek dediği olay aha bu adamda vücut bulmuş. kendisini beğendiğim bir başka yönü de ismi. ''alaturka isim + ortam çocuğu modern/popüler isim + kodu mu oturtan soyisim'' kombinasyonlarını oldum olası sevmişimdir. hayrettin berkecan topalak güzel değil ama kamil ekim alptekin o ''kamil''e rağmen çok hoş bence, anladınız siz onu. kezban bile olurum. zaten oldum. en iyisi kısa keseyim aksjdhsjdhjs.
 • avukat hatunun iki-beş kelimede tanımladığı karizmatik şahsiyet.

  --- spoiler ---

  sith lordu gibi bir şey
  --- spoiler ---