1. tiyatronun hastasıyım ticaretin adamıyım zihniyetiyle insanların duyguları ile oynanan, paralarının ve emeklerinin sömürüldüğü işin tepesindeki insanlara yalakalık yapanların prim yaptığı, nedenleri niçinleri sorgulayan insanların aforoz edildiği hocaların bile her sene uzaklaştığı balon yer.
  2. 15-28 haziran arası, 3. gençlik tiyatro festivaline ev sahipliği yapacak olan kültür merkezi.
  3. emre narcı ve tamer güler hatrına katlanılası tiyatro okulu.bana çok şey kattılar.ders saatleri pek az olsadaerol keskin'den birşeyler kapma imkanı bulabilmenizde olası.

sorun şu ki yönetimin yaptıkları işin 'eğitim' olduğundan haberleri yok.kendinizi geliştirmeniz,konservatuvara girmeniz vs.. umurlarında değil.yeterki senetleri ödeyin.yalakalığın had safhada olmasıda ayrı mevzu.kerem alışık ve diğer kurmayların ağzının içine düşülürken,öğrencisine birşeyler kazandırmayı hedefleyen,emek harcayan eğitmenlerin iplenmemesi,derslerinin katledilmesiyse en büyük problem.

ayrıca 4 aylık bir kurs dönemi için aylık 350 tl hiçte azımsanamaz.o kadar para saydıktan sonra daha iyisini bekliyor insan.(ben saydım oradan biliyorum.)uzak durmakta fayda var..
  4. kurs ücreti için aldıkları teminat senetlerini bankaya tahsile veren, uyanık tüccar zihniyetiyle yönetilen sanat, sanatçı, eğitim kültürlerinden uzak bir yer...

sadri alışık kültür merkezi hakkında bilgi verin