*

şükela:  tümü | bugün
 • beyoglunun arka sokaklari tanimlamasina giren en marjinal, interracial, bisexual ornek. her kosesinde eski yesilcam figuranlarinin takildigi cay ocaklari, kahveler falan bulunur.
 • gece 4 ten sonra bünyesinde barındırdığı sahra isimli transeksüellerin takıldığı barın boşalmasından dolayı her gece ayrı bir action ın yaşandığı sokak ... silah sesleri kırılan camlar küçük bir texas ı andırır ... bunu bilmemin sebebide evimin orda bulunmasıdır gay değilim yanlış anlaşılmasın *
 • sabah 4'te otomatik uyandirma servisi vardir uyuyanlar icin. ama butun sokak baykus modunda yasadigi icin sadece gunun ne kadar hareketli oldugunu asla unutmamis olursunuz. ayrica istanbul'da ve dolayisiyla turkiye'de en yogun ve araliksiz kullanilan sokak buyuk olasilikla bu sokaktir. taksim meydani bile bosalir kimi zaman ama bu sokak 24 saat hizmete devam etmektedir ve surekli kalabaliktir.
  ve evet ben de bu sokakta ikamet etmekte olan ve gay olmayan bir sozluk yazari olarak komsularima selam ederim...
 • bu sokakta bir lokanta var ki... ismini öğrenir öğrenmez gidip o başlığa da yazacağım.

  resimde görülen mavi binanın tam karşısında köşede bulunuyor. yemeklerinin tadı gayet güzel. ve her şeyden önemlisi fiyatları acayip derecede ucuz. öğrenciler için bile ucuz hatta. en parasız zamanlarımızda arkadaşlardan aldığımız aylık akbille buraya gelip karnımızı doyurup geri dönerdik. bu lokantanın üzerimdeki emeğini inkar edemem.

  hani arkadaşlarla içmeye çıkarsınız ya, ama karnınız açtır yemek yemeniz lazımdır önce, işte burası tam size göre. daha 2-3 hafta önce gittim fiyatları hala ilk günkü kadar ucuz.

  bildiğin milyoncu gibi mübarek ne yersen 1 lira :)

  ayrıca (bkz: istanbul'da ucuza yemek yenebilecek yerler)
 • çok ucuz olan başka altrenatiflerde barındırıyordur elbet ama eğer bir lokanta ile anılacaksa lades olması gereken sokak.

  (bkz: lades lokantası)
 • ayhan ışık sokak ile komşu olan sokak.

  (bkz: ayhan ışık ve sadri alışık arkadaşlığı)