• bir ara ırkçılığa karşı savaşın sembolü olarak görülen kulüp başkanı.

işte alışık olmayınca durmuyor abimizin üzerinde.

meireles'in tipine bakıp verilen cezanın doğru olduğunu söylüyor. kendi tipiyle ilgili fikrini çok merak ediyorum. onun mantığıyla gidersek, bence çarmıha gersek yeridir.
  • "fenerbahçe bizi yendi, bari bundan sonra ortalığı son kez karıştırıp fenerbahçe'ye zarar veriyim" derdindeki, muhtemelen artık "eski" trabzonspor başkanıdır.

aziz yıldırım'ı soyunma odasına inmesi sebebiyle eleştiren adam soyunma odasını basıyor, yine suçlu emre. "bana el-kol işaretleri yaptı" diyor. "küfür etti mi" diye soran spikere cevabı da kendince kesin: "heralde el işareti yaparken iyi niyetli şeyler söylemiyordur". konuyu bitirirken "emre bir başkana hareket yaptı, bunun cezası ırkçılık yapmak kadar olmalı" diyerek yol da gösteriyor maşallah kendileri.

konuşmanın devamında kendince emre belözoğlu'nu suçlu ilan ediyor. emre'nin maç sonundaki aklı başında sözlerine cevabı: "ırkçılık yapan birisine yakışmayan laflar bunlar. hem futbolcudan emekçi olmaz, emekçiler başkanlardır". sonra da bombayı patlatıyor: "neden pfdk şu maçtan önce açıklamadı kararını?" yani ilan etseydi de, artık puan silme midir ceza, düşürme midir, maçı oynamadan moralman öne geçseydik, veya maç hiç oynanmasaydı diyor.. işte bu kadar küçük düşünüyor ve bunları çıkıp söyleyebiliyor sadri bey, "ben topumu oynadım ama fener'i yenemedim. yine de geçen senenin peşindeyiz" diyip bir "başkan" gibi konuyu bağlamak yerine.. son sözleri ise, "fener kazandı siz de sevindiniz tabi".. allah allah..?? hakan ünsal mı sevinecek orda fener'in galibiyetine, yoksa alayı anti-fenerli trt kadrosu mu? neyin kafasıdır bu sayın başkan? "baroni golden sonra bana tribünde dürbün işareti yaptı" demesini söylemiyorum bile, daha ne diyim?

şimdi ise semih şentürk konuşuyor, "sadri şener soyunma odası girişinde küfür etti" diyor.. "şu an soyunma odasında mahsur kaldık" diyor.. sorsan sadri bey'e, suçlu yine fenerbahçe.. bu kadar pişkinliğe pes!

dibe vurdun sadri şener.. şu anda trt'de yaptığın konuşma, trabzonspor'un neden bu halde olduğunu göstermiştir. hiçbir başkan şu duruma düşmemişti.

ağlamanın da, hazımsızlığın da bir sınırı var yahu! sen hala başka başka kanalları gezip ağlama peşindesin..
    hem de nasıl bir üslupla.. yazık..
  • emre'ye provakatör diyor, semih'e provakatör diyor.

emre gol attıktan sonra parmak etmiş ondan soyunma odasına inmişmişmiş.

yürü git be, herkesi salak mı zannediyorsun. türk futbolundaki mevcut en büyük provakatör sensin. maç bitsin de yayından yayına gidip fenerbahçe ile ilgili şeylere bok atayım diye saatine bakıyorsun.

trt'ye çıkıyorsun "sevinmişinizdir ehehhuehe" diyip suratlarına kapatıyorsun liseli gibi.

beyaz tv'ye çıkıyorsun, fenerbahçeli biri konuşmaya başlayınca daha ilk cümleden sataşmaya çalışıyorsun sonra yine ergen gibi suratına kapatıyorsun.

provakatörlüğün kitabını yazıyorsun 1 senedir, martaval okuma.
  • ortaya bir türlü çıkmayan emenike'nin para sayma görüntüleri hakkında zamanında yüzlerce entry döktüren kimi yazarların, ortaya çıkan görüntülerinden sonra bu sefer servis edilme şekline taktıkları, milli bir futbolcuya saldırı görüntüleri olan trabzonspor kulübü başkanı. aziz yıldırım'ın gözaltı fotoğrafları da o kadar etik servis edilmişti ki üzerine bir de basın ödülü aldırmıştı yayıncısına değil mi?
  • trabzonspor'a ve taraftarına yakışan hatta bire bir örtüşen başkan. 10 numara uyumları var gerçekten. mis gibi hamsi kokuyorlar hepside.
  • -emre'nin kendisine parmak sallayarak küfrettiğini iddia ediyor, ki bunun ertesinde koridora inip emre'yi aramış
    -christian'ın golü attıktan sonra yaptığı ağlama işaretini de (ki dürbün işareti diyor buna) kendisine yaptığını iddia ediyor

bunlar hafif bir şeylerin kafası değil
  • eğer aziz yıldırım saraçoğlu koridorlarında bir trabzonspor oyuncusunun yakasına yapışmış olsaydı şimdi buralar hakkında atıp tutanlarla dolmuştu.

ancak eminim sözlüğün trabzon tayfası başkanlarının bu yaptıklarını da haklı çıkaracak birşeyler bulurlar, ne de olsa hayal güçleri oldukça geniş.
  • birisi önüne külah koysa keşke aşsdjşasaşasdaslşa
    bugün, milyon tane saçma şey söyledi ama "baroni golden sonra bana dürbün işareti yaptı" dedi ya, sandalyeden düşmeyen kaç kişi kaldı bilmiyorum. sen hep trabzonspor başkanı olarak kal emi *
  • en son yumurcak tv'de caillou'ya ağlarken görülmüş olan başkan.
  • maçtan sonra resmen akıl tutulması yaşamış insan. kalkıp diyor ki, "maç 3-0 bitti çıkar penaltıyı 2-0 olur". bu kadar basit demek ki ona göre, ee güzel de fenerbahçe'nin her kazandığı maçtan sonra skora bakmadan fenerbahçe'yi suçlayan kim peki? kayserispor maçında volkan'a laf ederken bir defa dedi mi, "tamam o golü çıkaralım 1-0" diye. kaldı ki bahsettiği olay komple maçı değiştiren bir karar. haksız kazanılan penaltı ve oyuncu atılıyor orada, aynı pozisyon kendi aleyhine olunca ise ne penaltı veriliyor ne kırmızı kart. bu açıklamaları sadece şampiyonluk stresine bağlamak istiyorum ama haftalardır yaptığı şeyler sadece antipatik, başka bir şeyler değil.
hesabın var mı? giriş yap