• ulan nikaltı mevzusundan da hiç hoşlanmam ama yazmak icap etti;

ya sevgili okur, ben bu ekşi itiraf entarisini son derece gayrı ciddi yazdım. internette her okuduğuna inanma demiyo muyum ben sana? adam ekşi itiraf 'a gelip anamı babamı kestim yazmış. ben de ruh hastalıklarına merak saldığımdan böyle iki adam konuşturarak filan bi şey yazayım dedim. sona doğru iyiden iyiye gaza geldim, mevzu bu. paranoid şizofreni hakkında yazdım diye şizofren sanmadın di mi beni? aga ben orta direk aile çocuğuyum lan. mayın tarlası oynarken, yerden okey çekince filan heyecenlanan insanım, ne çift kişiliği, ne şizofreni, ne şiiri gazeli? neyime yetmiyor grip nezle, neyime yetmiyor çekirdek çitlemek? hem yazmayı bırakacak olsam kimim ki elveda yazısı yazıcam. bırakırsan bırak at siki, ne goygoy yapıyosun de geç. hayır, bir de cidden çok samimi mesajlar geldi. cevap da veremiyorum. kendimden tiksindim amına koyim.

ha, hep mi kötü? değil. bazı ırz düşmanları varmış, onları da vesileyle tespit ettim. oğlum herif mesajlaşırken hep "ya kadınsa" umudu tutmuş ki içinde "aha kadın bu" kanısını alacak kadar okuyup mesaja sarılmış. sjgjdhvfkhgıshl. oğlum ayıp lan. sizin babanıza abinize yapılsa hoşunuza gider mi? cıkcık.

adettendir, tanımam etmem. badişim olur kendisi. dünyalar güzeli bi kız :) tamam lan tamam, sana da şaka yapmaya gelmiyo. hemen sinir, hemen agresyon. yalnız cia meselesi doğru. bunların böyle dinleme tesisleri var bi tane, konettikıt'da, amarıga obama neyşınıl seküriti filan dedin ya mesela, hemen kayıta başlıy ..fakat küfür etmen çok çirkin. alacağın olsun :(

aga kusura bakma lan, ben bu kadar şeyapacağını düşünmemiştim. gerçi müsterih ol, süper lig'de hakemlik yapıp benim kadar küfür yemeyen hakem var. oğlum bu nasıl bi sonsuz nefret lan :(
  • çok , hatta çok çok , hatta kodumunun hayatından ışık çekilmişçesine uzun , karanlık bir zaman diliminden beri ilk defa über yazan bir yazar keşfettim. oh be kardeşim, sonunda.

über yazan bi yazardır kendisi. ekşi görünümlü tatlı, tatlı görünümlü ekşi.

yazsın yazsın, daha da yazsın.
  • bayağa bayağa her gün dünün en beğenilen entrylerini zorluyor. biz de ayıp etmiyoruz okurken sandalyadan düşüyoruz tabi.

benzer yazarlara nazaran kendisinin nick altı pek boş, böyle biraz hakkını vererek güldüren yazarları önce övme sonra dövme şenliği kendisi için daha başlamamış demek ki*

500 entryi tamamlamasına da az kalmış, karması gelince durum değişir belki
  • #32655701 entrysindeki heidi tespitiyle beni benden alan komik yazar.

"taze dayak yemiş çocuk gürbüzlüğü diye bi şey vardır. böyle yanaklar kıpkırmızı olur heidi yanağı gibi. zaten bence dedesi heidi'yi dövüyordu, yoksa böyle bir al yanaklık mümkün değil de konumuz o değil."
  • ayıptır söylemesi yazdıklarına anıra anıra gülüyorum. yeni keşfettim kendisini ve umutsuz, mutsuz bir günde kendimi odalarüstü kahkaha atarken buldum. tüm yazılarında (en azından şu iki saatte okuyabildiğim entarileri için konuşursak) öyle komiklikli şeyler yok elbet ama o hüzünlü duyguları da dibine kadar hissettiriyor, adamın gözünden yaşı alıyor. teşekkürler samimiyeti, içtenliği için. bol bol yazsın.
  • evrim teorisini çürütmüşlüğü olan yazar.

o nasıl bir çürütmek kardeşlerim:
    http://antik.eksisozluk.com/show.asp?id=32558726
  • başka bir adam bu. ütopik rakı masamda yeri olanlardan. bildiğimden değil ama hislerime güvenirim.
  • kendisi benim için bir sabahattin ali , bir paulo coelho, bir cem yılmazın yazılısı olan yazar. umarım daha uzun uzun yazılar yazar burda. ben de tüm gün somurtmaya bir beş dakikalığına ara verir gülümserim okuduğumda.
hesabın var mı? giriş yap