şükela:  tümü | bugün
  • organize işler sazan sarmalı filminde "naim kulunç" karakterini canlandıran oyuncudur. aynı zamanda çok güzel hareketler 2. kuşak oyuncularından bir tanesidir.
  • aynı lisede benim bir üst dönemim olan yetenekli insan. (bu arada sözlükte ilk defa biri benimle aynı okuldan çıktı, değişik bir duyguymuş, accayip heyecanlıyım şu an)

safa'nın ne yetenek sizsiniz türkiye'deki taklitlerini ne de organize işler 2'deki rolünü izledim eminim iyi işler çıkarmıştır zira kendisi okulun tiyatro kolunda oldukça aktifti. okul zamanı sultan gelin adlı tiyatro oyununda -yanlış hatırlamıyorsam- kazım ağa rolünde harikaydı, sadece bir okul tiyatrosu için karakterin tüm haritasını çıkarıp, onu ezberleyip enfes bir şekilde sunmuştu bize. yine yanlış hatırlamıyorsam, 10 yıl olmuştur çünkü, oyun sonunda okulun müzik öğretmeniyle birlikte hüseyin turan'dan alaydım elin elime performansını da hala unutamam, çok çok iyiydi. bir ara bu çocuğa bu türküyü söylettirmeyi unutmayın.

bizim okulun bulunduğu muhitten tv dünyasına bir isim çıkması gerçekten akla gelmeyecek bir şey. sırf bu başarısı için dahi kutluyorum safa'yı. yolu açık, başarılarla dolsun.
  • yeni eser yenenler'imiz vatana millete hayırlı olsun.

taklitleri iyi ama harbiden. eser yenenler diyerek hakkını yemeyelim. yetenek var.
  • çok güzel hareketler bunlar yeni jenerasyonunda favori oyuncum.

taklit yeteneği iyi, sahneyi dolduruyor ve sesinin de çok iyi olduğunu düşünüyorum. ilerleyen bölümlerde ses performansının gösterilmesini dilerim. severim böyle yeni yüzleri.

çokta genç sayılmaz, 92 doğumluymuş. kısa sürede çok yol kat etmesi gerekir.
  • yılını hatırlamıyorum ama ilk olarak yetenek sizsiniz'de gördüğüm müthiş yetenek. 3 kişilik bir ekip olarak amatörce skeçler yapmışlardı fakat safa grupta inanılmaz sırıtıyordu. harikaydı. hiç aklımdan çıkmamış ki daha sonra 3 adam'da arada işler yaptığını gördüğümde hemen tanımıştım. bu sene de çghb 2 ekibinde gördüm. harika işler çıkarıyor ama hala görev adamı olduğunu düşünüyorum. zamanla daha da özgürleşecek ve inanılmaz işler ortaya koyacak bir safa göreceğiz. sahnede 1 saat kalıp heralde öylece konuşsa seyirci itiraz etmez izler sanırım. amerika'da yaşıyorum ve bugün gym'de 2. bölüm yengen vizesi'ni koşu bandında izlerken bir kahkaha atmışımki safa'ya. millet dönüp baktı farkında değilim:) burayı okuyorsan eğer bir gün tanışıp sohbet etmek dileğiyle.
  • safi yetenek bir oyuncu.
    yolun açık olsun kardeşim.
  • çok güzel hareketler 2. kuşak kadrosunda yer alan oyuncu. aynı zamanda uğur yücele aşırı derecede benzemektedir.
  • son 3 gündür tüm çgh2 videolarını izlediğim salt yetenekten oluşan oyuncu.

izlemekten aşırı keyif alıyorum yolun cidden açık olsun
  • yılmaz erdoğan’ın sesini ve konuşma tarzını çok başarılı bir şekilde taklit edebilen 2. kuşak oyuncusu. gözlerinizi kapattığınızda konuşan yılmaz erdoğan.
  • aşırı sevimli, tertemiz bir yetenektir kendisi. bir oyuncuda olmasi gereken hemen hemen her seyi bunyesinde barindiriyor. adindan daha cok cok uzun zaman bahsettirecegi kesin. sadece bir kac skecini izleyen herkes bunu görebilir.

yeni cgh de oyuncularin yuzde 80 i cok iyi. ama şovun yildizi acik ara safadir.