1. ilginç bir ad soyad kombinasyonu. aynı zamanda şu haberden anlıyoruz ki islami burjuvazi'nin çok tercih ettiği bir iç mimarmış kendisi.

http://pazarvatan.gazetevatan.com/…13740&yaz=g�ncel

haberden bir parça:

"boğaz izlensin diye evin çatısına dönen kamera yerleştirdik

evde sürekli boğaz manzarasını izlemek için plazmalar ve kameralar kuruyormuşsunuz. bunu talep eden müşteriniz mi oldu?
    yaptığım villa boğaz manzaralıydı. evin de odalarına, salonuna, birçok köşesine farklı büyüklüklerde plazmalar yerleştirdik. boğaz’ı izlemek için de evin çatısına 360 derece dönen kameralar koyduk. bu evlerin güvenliği için zaten bu tür sistemler kuruyoruz. boğaz görüntüsünü 24 saat evin içine verdik. yatağına yatıyor, dilerse boğaz’ı izliyor.

kâbe’yi de izletiyormuşsunuz...
    doğru. bunu yapınca “niye kâbe’yi izlemesinler” diye düşündüm. talep de vardı.

24 saat kâbe’yi mi görmek istiyorlar?
    aynen. bunu da sağladık birkaç eve. teknolojinin nimetlerinden yararlanıyoruz."

yaratıcı adammış. vesselam.
  2. tasarım okumadan kendi kendine tasarımcı ünvanı vermiş, rapido-autocad falan görse karakola bomba diye götürecek bir adamken medya tanrılarının el vermesiyle "islami tasarımcıyım ya ben, ezan okuyan secaade var çin'de, bana ne ya ben tasarımcıyım gidin başımdan" diye gezen şımarık ve boylu bir arkadaş.
  3. websitesinde profil kısmına paris hilton bana 'you are so sweet' dedi yazmasıyla kahkaha attıran tasarımcı.

tasarım konusunda eğitimi varmış yokmuş çok önemli değil güzel işler yaptıktan sonra, sonuçta kaliteli işler yapıyor ve ülkemizi iyi şekilde temsil ediyor ama o yazıyı kaldırsın hakikatten komik.
  4. şansa ünlü olmuş tasarımcı. kocaman bir gül konulmuş tasarım harikası kırmızı taht için ne kadar para almış duymak bilmek istemiyorum. insan imrenmiyor değil. bana da allah yürü ya kulum dese ben de brad pitt'e falan afyon mermerinden helayı tasarım harikası diye sunsam , milyonlarım olsa falan. neyse bunlar hep karma...
  5. tekne sevdalısı biri olarak hayatımı geçirmek istediğim tekneye sahip kişi. genel olarak teknelerin iç dizaynlarını düşününce fazla ottoman olsa da yaz-kış yaşadıkları yer olarak bakıldığında gerçekten fazlasıyla güzel.