şükela:  tümü | bugün
 • ilginç bir ad soyad kombinasyonu. aynı zamanda şu haberden anlıyoruz ki islami burjuvazi'nin çok tercih ettiği bir iç mimarmış kendisi.

  http://pazarvatan.gazetevatan.com/…13740&yaz=g�ncel

  haberden bir parça:

  "boğaz izlensin diye evin çatısına dönen kamera yerleştirdik

  evde sürekli boğaz manzarasını izlemek için plazmalar ve kameralar kuruyormuşsunuz. bunu talep eden müşteriniz mi oldu?
  yaptığım villa boğaz manzaralıydı. evin de odalarına, salonuna, birçok köşesine farklı büyüklüklerde plazmalar yerleştirdik. boğaz’ı izlemek için de evin çatısına 360 derece dönen kameralar koyduk. bu evlerin güvenliği için zaten bu tür sistemler kuruyoruz. boğaz görüntüsünü 24 saat evin içine verdik. yatağına yatıyor, dilerse boğaz’ı izliyor.

  kâbe’yi de izletiyormuşsunuz...
  doğru. bunu yapınca “niye kâbe’yi izlemesinler” diye düşündüm. talep de vardı.

  24 saat kâbe’yi mi görmek istiyorlar?
  aynen. bunu da sağladık birkaç eve. teknolojinin nimetlerinden yararlanıyoruz."

  yaratıcı adammış. vesselam.
 • tasarım okumadan kendi kendine tasarımcı ünvanı vermiş, rapido-autocad falan görse karakola bomba diye götürecek bir adamken medya tanrılarının el vermesiyle "islami tasarımcıyım ya ben, ezan okuyan secaade var çin'de, bana ne ya ben tasarımcıyım gidin başımdan" diye gezen şımarık ve boylu bir arkadaş.
 • tekne sevdalısı biri olarak hayatımı geçirmek istediğim tekneye sahip kişi. genel olarak teknelerin iç dizaynlarını düşününce fazla ottoman olsa da yaz-kış yaşadıkları yer olarak bakıldığında gerçekten fazlasıyla güzel.
 • zamaninda islamci kesimi trolleyen, sansli adam.
 • büyüdükçe küçülmesini bilemeyenlerden.
 • kendisinin mükemmel manzaralı bir evi var. o evde 1 gece kalıp rakı- mangal yapmak isterdim.
 • iç mimar diye tanımlanmış ama kendisi bir iç mimar değil.

  kendisinin iç mekan tasarımı dehası yeni gelinlerden hiç bir farkı yoktur. hatta bazı gelin evi yarışmacıları kendisinden çok daha başarılıdır.

  bir de orada burada mimar sinan iç mimarlığı kazandım ama gitmedim diye dolanıyor. bu da koca bir yalan. hiç bir yılın asil veya yedek kazanan listesinde adı geçmemektedir.
 • başka sayfalardan aldığı fotoğrafları paylaşıyor deyip bir de kanıtladığım entry'i sildirtirmiştir. aynı şekilde instagramına yazığım yorumu silmiştir. çok delikanlı adamdır. yaptııklarıyla gurur duyar her zaman!
 • boş teneke çok ses çıkarır misali, sürekli kendini pazarlamaya çalışan dekorasyoncu. bunu da ünlülerle çektirdiği fotoğrafları kullanarak yapar. 'cenıfır bi foto çekinek mi? ' diye diye çektirdiği fotoları, sanki o ünlü kendisinin müşterisi ve kankasıymış edasıyla paylaşır. okul okumamıştır. zaten ana sayfasındaki kendini tanıtan yazıdan da bellidir bu.
 • çok basit sözcükleri bile* yanlış yazmasına rağmen ingilizce içerikli gönderi yapmakta ısrarcı kişi. yapmasa, türkçe yazsa, daha asil olacaktır.

  funda esenç için yaptığı yorumu da aşırı ortadoğulu ve seksist bulduğum adam. bahse girermiş de bu kadın 60 kedisi olan, bekar, bik bik bik bir kadınmış. *