şükela:  tümü | bugün
  • ankara 4. sulh ceza hakimliği'nin şafak ertan çomaklı’nın talebi üzerine verdiği 20.03.2019 tarih ve 2019/2257 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • yazilanlari mi begenmedi ne olduysa sildirmis rektor..

ne güzel memleket.. sildir, sustur, sindir.

kimi basliklar var sol tarafta gözükmüyor ne kadar yazarsan yaz..
  • seçilmiş değil,atanmış anadolu üniversitesi rektörüdür.
  • kendisi gibi erzurum doğumlu olan atatürk üniversitesi rektörü ömer çomaklı ile akrabalığı var mı merak ettiğim kişi.
  • doğrular söylendiği için entryleri sildiren rektör, kimse de tepki göstermemiş.
  • bir rektör düşünün, türkçe'yi kullanımı berbat ve evrensel ve anayasal hukuk kurallarına saygısı olmasın. bir de bu rektörün ülkemizin en köklü ve güçlü*üniversitelerinden birisini yönettiğini düşünün.

evet bence de durum gerçekten çok vahim.

sayın rektörün entry'e ilham veren paylaşımı
  • anadolu üniversitesi'ne rektör olarak atanmadan önce polis akademisi başkanlığı polis amirleri eğitim merkezinde müdürlük yapmıştır.

öğrenci kulüpleriyle yaptığı toplantıda polisleri nasıl eğittiğini ballandırarak anlatmıştır. malum partiden milletvekilli olabilmek için var gücüyle mesai yapmaktadır. bir an evvel hayalleri gerçekleşse de o da okul da rahatlasa.
  • ne goruyrsan o. baktiginda sana ne hissettiriyorsa, baktiginda nasil bir izlenim ediniyorsan tam da o. hani su, kapagina bakinca icerigi hakkinda her seyini cozebildigin 3 sayfalik kitap gibi.

peki rektorluk ne alaka diyorsun? sonra da aklina tayyip geliyor ve olur diyorsun, rektor de olur her sey de olur akp turkiye' sinde bu insan.
  • anadolu üniversitesini kötü yönetmiyorsunuz doğrudur. zaten köklü üniversite ve yerleşmiş kültür kötü bir rektörle de dağılmazdı.

peki bulunduğunuz yere gerçekten hak ederek geldiniz mi? cevabı biliyoruz da bunu kendinize arada soruyor musunuz? yani bu başarılı işleri yapan aslında farklı biri olmalıydı dediğiniz oluyor mu?

ya da tanıdıklarınız olmasa veya farklı bir partiden olsaydınız da aynı pozisyonda olur muydunuz?

ben olurdum. o yüzden eleştiriyorum. ben 30umdan sonra ancak kurumsal bir firmada işe girdim. hayatım boyunca hiç tanıdık etkisi(tensip diyorlar bu işe torpilin daha yeşil hali gibi bişey anladığım kadarıyla) kabul etmedim. sistemi eleştiriyorum aslında. siz de kaynıyorsunuz işte.

tanıdıklarınıza selamlar.