şükela:  tümü | bugün
  • gaziosmanpaşa da bulunan bir özl hastane.web sitesi için:
    http://www.safakhastanesi.com.tr/
  • göztepe şubesindeki kardiyoloji ve genel cerrahi bölümüne ait hasta kabul biriminde 1 2 tane kendini bilmez, yalancı, terbiyesiz ve ukala çalışan * bulunduran özel hastane. böylesine modern ve kusursuz sağlık hizmetleri sunan bir kurumda bu tip insanlar nasıl barındırılır anlamak mümkün değil..
  • göztepedeki hastanesinde çok şiddetli kanama geçiren annemi iki gece kanamalı yatıran* diğer bir hastaneye ameliyat için nakil ettirmesek ölümüne sebebiyet vericek olan hastanedir. endoskopi yapılıcak hastaya talcid ve mukayin içirip ikinci kez endoskopi yapılmasına mecbur tutan özürlü doktorlara, bir saatte kolu delik deşik eden beceriksiz, suratsız hemşirelere sahip berbat hastane. iki gece için kaç milyar para alıp, hasta apar topar başka bir hastanenin ambulansıyla ameliyata giderken , koşup hastanın üstündeki önlüklerini isteyen*, bikaç milyonluk belki yüzbinlik önlüğün hesabını yapan rezil yer.
  • anjiyoplasti icin hastaneye yatan anneme koroner anjiyografi uygulanirken katateri hatali kullanarak siddetli kanama ve yukselen seker/tansiyon esliginde islem yaptiktan sonra, sormadan danismadan "hazir elimiz degmisken bir de stent takip - ki stentin kaliteside tartisilir, yani mr'a uyumlu mudur degil midir kimseler bilmiyor - balon yapalim" diyen. bilincsiz, insan sagligini hice sayan son derece materyalist bir hastane.
  • fahrettin kerim gökay caddesi üzerinde çimenzar sokakın başındadır
  • göztepe şubesi hakkında yapılan yorumlara çok şaşırdığım, başıma gelen her atraksiyonda acil servisini sıkça aşındırdığım ve çok iyi hizmet aldığım hastane.. büyük ihtimalle benim şansıma böyle denk geldi...
  • 1999 senesinde çanakkale'de rahatsızlanan bülent ersoy'a ambulas uçak tutarak gönderip tedavi altına alarak, ünlü hastanelerin arasından sıyrılıp ünlenen gaziosmanpaşa'daki hastanedir.o dönem perihan savaş da bu hastanenin halkla ilişkiler koordinatörüymüş.daha sonra ikinci şubeleri de açılmıştır.
  • kapısında kalp krizi geçirseniz dahi girmemeniz gereken bir hastane.
  • acil müdahalelerde fazla konuşursanız kafanıza iğne fırlatacak kadar kötü hekimlerin bulunduğu hastane.

olay şöyle cereyan etmiştir. saat 12:00 sularında tüm vucuda yayılan bir mide ağrısı ve bu ağrıdan bağımsız olarak idrar yapamama sorunu ile bu hastaneye gittim. sağolsun doktor karnımı 3 saniyede mıncıklayıp ilaç isimleri saydı gitti.

baygındım sayamadım zira 5 iğne karıştırıp serum taktı bir hademe... hademe diyorum çünkü üniversite mezunu bile olmayan birine emanet etmişlerdi benim tatlı canımı. sorduğum sorulara cevap veremiyordu. ilaca alerjim olup olmadığını sormuyordu. tek dediği adet sancınız geçecek. ulan adet sancısı çekmiyorum ki!

neyse bir şekilde teslim oldum. taktılar serumu. akabinde gözlerim bulandı. evet sözlük, göremiyordum ve panik oldum. başka bir pratisyen geldi. (önceki ilaçları ve şikayetlerimi bilmeyen) göremiyorum dedim.
    bir iğne de o yapmaya yeltendi. hali hazırda serumumda ne olduğunu bilmeden. karşı çıkınca bütün deliler beni buluyo yeaaa diye yavşaklıktan terfi etmiş şekilde iğneyi suratıma atmasıyla son bulmuş olaylar...