şükela:  tümü | bugün
 • guzel program yapan biraz ukala ama yinede insanlarla iyi iltisim kuran sevilen sunuculardan biri.
 • bir radyo programinda, teomanin gönülçelen parçasi sona ererken hafiften tansiyonu yükselen flugelhorn(aslında trompet yazmıstım cünkü tonları cok benzeyen calgılar. ama sonra album kartonetinde fugelhorn yazıyor dediler ondan değiştirdim artizlik yapmıyorum yani) solosunun ardindan gayet ciddi ve kendinden emin bir tonla "evet. saksofon soloda bilmemkimi dinlediniz" demis müzik otoritesi.
 • atilla* isimli aktuel kameraman i kendisinden meshurdu bu kisinin.
 • müzikten ercan saatçi kadar anlayan adam..
 • bu söz konusu kişi uzun yıllardır televizyon ve gazetelerimizde gözümüze çarpan bir insan evladıdır. görmezlikten gelmeye çalışıyorum, her zaman başaramıyorum. türk pop müziğinin patlamaya/parlamaya/alev almaya başladığı yıllardı, bu zat güzide pop müziği eserleriz hakkında kendisine şekil vererek yorumlar yapmaya çalışırdı, duyan da dünya müziğinini son 10 yılına yön verdiğini zannederdi bu şarkıcıların şarkıcıklarının. nasıl da kasılırdı, tv'nin sesini kısarak izleseniz adamın dünyayı kurtaracak bilgileri verdiğini düşünürdünüz.

  geçenlerde bir şarkıcı ile yaptığı söyleşiyi okudum, şarkıcı kardeşimiz kendisine yazmaması kaydıyla bir şeyler söylemiş, şafak karaman da ne yapmış, almış aynen taşımış röportajına bu saklanması gereken şeyleri. bunu da gazetecilik adına yapmış. bugün de bir göz atayım dedim, yine atmış tutmuş eurovision şarkı seçimleri ile ilgili bir yazı yazmış. içinde okuyana en ufak bir katkının bulunmadığı; sokaktaki insana sorsanız bunları söyler ancak -kendimi de bu kategoriye sokabilirim rahatlıkla, müzik yazarı değilim ben-.

  almayacağım artık hafta sonları şu renkli gazeteleri, sinirlerim bozuluyor.
 • "muzik marketlerde" lafini bol bol kullanan, muzikten anlamayan muzik elestirmenimsi sunucu.

  akp'den bahcesehir belediye baskanligina aday gosterilmis, bu da severek kabul etmis. popstar benzeri bir yarismada sunuculuk yapacagi icin epey gundeme gelecegini dusunup teklif ettikleri kesin. buyuk hata, safak karaman'a herkes sinir olur.
 • yarından* itibaren best fmde duymaya başlayacağımız kişiymiş.
 • ilkgençliğimdeki pop patlamasında en çok ekmek yiyenlerden ve bugünkü televolenin tohumlarını imal edenlerdendir. ama yine de şimdiki dj/vj vs ile kıyaslanınca adama benzeyen bir adam.
 • best fm'in yeni yayın döneminde 12:00- 14:00 arası programa başlamış tok sesli insan. biraz ukala, fazla ciddi, türk pop müzik gurusu kişilik.
hesabın var mı? giriş yap