şükela:  tümü | bugün
 • kendisi besiktasin avukatidir. simdiye kadar baslik acilmamasi rezalet.
  fikret orman umut guner ve candas tolga isikla beraber transfer voltranini olusturur.
  bu transfer doneminde bol bol sosyal medya kullanimini gorduk.
  https://twitter.com/yazicioglusafak?lang=en
 • (bkz: #71338354)

  yeni transferleri suratıyla dünyaya tanıttığımız yöneticilerimizden biri. bir umut güner kadar değil ama yukarıdaki entry'den onun payına düşen çok şey var.

  avukatmış kendisi, kendisini ve kültür hukuk bürosunu duymayan kalmadı beşiktaş sayesinde. kendisi medeni bir insana benziyor. burayı okuyorsa kulüp üzerinden reklam çabasının hoş olmadığını, beşiktaş'ın yeni transferlerini yönetici suratıyla duyurmasının kurumsallıkla bağdaşmadığını ve birkaç dilde yazılı sporcu sözleşmelerine dair tüm detaylar tamamlanmışken sadece imza için "hukukçu/avukat" sıfatıyla özel uçakla gitmelerin de samimi olmadığını söylemeliyim. beşiktaş'a yararlı olması dileğiyle.
 • yarım kalan fb beşiktaş maçı ile ilgili şekip mosturoğlu ile olan program beyaz futbolda beşiktaşlı duruşunu gösteren hukukçu. bu arada hukukçu kimliğiyle şekip mosturoğlu' da üslubuyla beyfendi kişilik sergiledi.

  amk bi dünya tinerliyim ben bunları nasıl yazdım.

  edit: büdüt
 • vodafone arena'da oynanan fenerbahçe maçlarının emsal olduğunu söyledi. hani mehmet topal ve hasan çetinkaya'nın 2 ayrı maçta kafasının yarıldığı, sahaya seyircinin atlayıp volkan'a saldırmaya gittiği, teknik direktör şenol'un futbolcumuza saldırdığı stad.

  allah ıslah etsin hepinizi. tolga'nın başlattığı olayları nasıl da tribün terörüne bağladılar. quaresma'nın el hareketi görüntüleri de çıktı ortaya. korner kullanırken tahrik için benim önümde yaptıklarını da çekseydim keşke de belki utanırdı hala konuşmaya tinerine soktuklarım.
 • çıkarıp masaya vurdu;

  https://www.youtube.com/watch?v=xhg0s6zc9ju

  senin daşşağını +18 partideki sarı lacivert formalı gızlar yesin. hayreti mucip.
 • fenerbahçelilerin anladığı dilden konuşmuştur. şekip mostruoğlu ile olan tartışmasında şekip daha sakin ve profesyonel davranmış ama şafak ta tam olarak çirkefliğin damarlarında dolaşan fenerliler gibi çamura bağlamıştır. kendisini tebrik ediyorum. arada efendi olmamak ta lazımmış.
 • muadili için;

  (bkz: melih gökçek)

  vır vır vır, bir sus ve dinle be kardeşim. 3-0 galip olun bitsin demekten başka argümanın yok. ertem gibi bir adam bile sana sus dedi.
 • beşiktaş'ın kasasından 2 milyon tl koparmış maşallah nasıl bir kurumsak gelen para tırtıklıyor giden para tırtıklıyor. şafak, umut, fikret bunların hesabı sizden sorulur
 • hakkında çok vahim iddialar var
  özetle;
  beşiktaş kulübünün kendi hukuk departmanı olmasına rağmen şafak mahmutyazıcıoğlu’nun ortağı olduğu hukuk bürosuna 2 milyon liralık(eski parayla 2 trilyon) ödeme yapılıyor. üstelik yönetime girdikten sonra.

  iddialar bununla da bitmiyor
  fikret ormana hitaben;
  --- spoiler ---

  beşiktaş stadı’nın yapımı sırasında... ortağı olduğunuz “orsan ticari araç sistemleri limited şirketi” olarak... başkanı olduğunuz beşiktaş kulübüyle... taşeron firma olarak... 18 eylül 2015 tarihli... bir sözleşme imzaladınız mı? toplam 2 milyon 116 bin 179 liralık bir iş yaptınız mı?
  --- spoiler ---

  başka kulüp yöneticileri ceplerinden para verirken bizimkiler beşiktaşımızdan birşeyler koparma peşinde.

  beşiktaş’ın parasını kimseye yedirmem de kasıt başkaymış meğer. hepsini kendilerine saklamışlar