şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kendisi besiktasin avukatidir. simdiye kadar baslik acilmamasi rezalet.
    fikret orman umut guner ve candas tolga isikla beraber transfer voltranini olusturur.
    bu transfer doneminde bol bol sosyal medya kullanimini gorduk.
    https://twitter.com/yazicioglusafak?lang=en
  • (bkz: #71338354)

yeni transferleri suratıyla dünyaya tanıttığımız yöneticilerimizden biri. bir umut güner kadar değil ama yukarıdaki entry'den onun payına düşen çok şey var.

avukatmış kendisi, kendisini ve kültür hukuk bürosunu duymayan kalmadı beşiktaş sayesinde. kendisi medeni bir insana benziyor. burayı okuyorsa kulüp üzerinden reklam çabasının hoş olmadığını, beşiktaş'ın yeni transferlerini yönetici suratıyla duyurmasının kurumsallıkla bağdaşmadığını ve birkaç dilde yazılı sporcu sözleşmelerine dair tüm detaylar tamamlanmışken sadece imza için "hukukçu/avukat" sıfatıyla özel uçakla gitmelerin de samimi olmadığını söylemeliyim. beşiktaş'a yararlı olması dileğiyle.
  • yarım kalan fb beşiktaş maçı ile ilgili şekip mosturoğlu ile olan program beyaz futbolda beşiktaşlı duruşunu gösteren hukukçu. bu arada hukukçu kimliğiyle şekip mosturoğlu' da üslubuyla beyfendi kişilik sergiledi.

amk bi dünya tinerliyim ben bunları nasıl yazdım.

edit: büdüt
  • vodafone arena'da oynanan fenerbahçe maçlarının emsal olduğunu söyledi. hani mehmet topal ve hasan çetinkaya'nın 2 ayrı maçta kafasının yarıldığı, sahaya seyircinin atlayıp volkan'a saldırmaya gittiği, teknik direktör şenol'un futbolcumuza saldırdığı stad.

allah ıslah etsin hepinizi. tolga'nın başlattığı olayları nasıl da tribün terörüne bağladılar. quaresma'nın el hareketi görüntüleri de çıktı ortaya. korner kullanırken tahrik için benim önümde yaptıklarını da çekseydim keşke de belki utanırdı hala konuşmaya tinerine soktuklarım.
  • çıkarıp masaya vurdu;

https://www.youtube.com/watch?v=xhg0s6zc9ju

senin daşşağını +18 partideki sarı lacivert formalı gızlar yesin. hayreti mucip.
  • fenerbahçelilerin anladığı dilden konuşmuştur. şekip mostruoğlu ile olan tartışmasında şekip daha sakin ve profesyonel davranmış ama şafak ta tam olarak çirkefliğin damarlarında dolaşan fenerliler gibi çamura bağlamıştır. kendisini tebrik ediyorum. arada efendi olmamak ta lazımmış.
  • mertcan çam rezaletini ortaya çıkaran atilla türker‘in iddiasına göre bu avukat abimizin ortağı kulüpten makbuz karşılığı 2 milyon tl hizmet ücreti almış

bir avukat olarak demek isterim ki muazzam bir rakam almış benim merak ettiğim sorular :

1-hangi hizmet hangi dava başarısı ile bu rakamı almaya hak kazanmıştır bu ortak?

2- madem bu paralar bu arkadaşa ödenecek neden kulübümüzde hukuk departmanı var

3- neden yüzbin avukattan bu arkadaş seçilmiş ve neden yüzbin avukattan niteliği uygun bir ya da birkaç avukat çok uygun maliyete kadrolu çalıştırılmaz

4- yönetimizde bulunan avukatımız madem gönüllü avukatımız olmayacak neden yönetimde yer işgal eder madem öyle beni alın yönetime

5- sponsor hukuk bürosu bulunamaz mı 2 milyon alan avukat beşiktaşlı mı

daha yüz tane soru var kafamda

evet kur farkçı fiko yalakalı şu 2 milyon ödeme için ne düşünüyorlar
  • (bkz: #80939909)
  • avukatmış.

an itibariyle televizyon ekranlarında twitter'a, instagram'a falan "tc kimlik numarasıyla girilmesi lazım" diyen sinan engin'e canlı yayında telefonla eşlik eden avukat şafak mahmutyazıcıoğlu ise "kesinlikle katılıyorum" demiştir.

ben yorum yapmıyorum. tarihe not düştüm. size atış serbest...
  • beşiktaş’ın hocasının kuyusunu kazmaya çalışan muhabirlerin twitlerini beğenen “beşiktaş” yöneticisi