şükela:  tümü | bugün
  • bir beşiktaş kongre üyesi bir spor yazarı.

yok abi editi: bu da tırt çıktı. neden o kadar takipçiye rağmen ekşi'de bir başlığının olmadığı anlaşılıyor. dün bir tv'ye canlı bağlandı. anlatıyor: "evet şu anda lizbon'da lobideyim yukarda pepe başkan ahmet bulut ve bilmemkim toplantı yapıyorlar. her an iş bitebilir" falan.
    adam pepe transferi olayının kalbinde. twitter'daki onlarca duyumcu bjk muhabirinin önünde. ama tık yok. tek bir bilgi paylaşabilmiş değil. paylaştığı tek bilgi 1 saat uyuyabilmiş. gerçekten aydınlandık. muhabirliğin sözlük tanımı. uykusunu alsa çok bilgi verecek ama uykusunu alamamış adam.
  • twitter hesabında iki dakika tur attım bir spor muhabirinden ziyade sokaktaki adam ağızıyla attığı tweetler irrite etti beni. gördüğüm kadarıyla sağlam haberciliği var ama üslup düzeltmesi şart. evet.

https://twitter.com/safaksina1903
  • bir an malatyasporun yeni ismi zannettim
  • bengütürk tv diye bi kanalda efsane çıkış yapmış caner erkin özelinde beşiktaş hakkında. bu adamı ulusal kanallara çıkarmak lazım. bir çok beşiktaş yorumcusundan iyi şu haliyle. evet.
  • bu arkadasi takip ediyorum. hesabi hakkinda izlenimlerim:

sabah namazi saatlerinde ayet, hadis temali bir twit atiyor arada. namaza kalkiyor anladigim kadariyla.

mac sirasinda icinden geldigi gibi guzel twitler atiyor.

transfer konusunda konustuklari bir whatsapp grubu varmis sanirim. orada her turlu gizli bilgiyi paylasiyorlarmis. ama kendisini super bir besiktasli oldugu icin bunlari paylasmiyormus kulube zarar vermemek icin sanirim. kendisine tesekkur etmeliyiz bu konuda butun taraftarlar olarak.

gunes gibi ulusal bir gazetede kosesi var. her yazisinin capsini alip hesabina pin ediyor. eminim bir cok takipcisi bugun ne yazmis diye bir gunes gazetesi aliyor veya sitesine giriyordur ama bunu hesabindan ucretsiz paylasmasi gercekten takdire sayan. tsk sfk.

diger takimlar hakkinda da yorum yapiyor. biyiklardan anlasilacagi uzere milliyetci sanirim afrin operasyonuyla ilgili her bilinci turk vatandasi/gazetecisi gibi ordumuzu destekleyen ve sehitlerimizi rahmetle anan paylasimlari var.

kisaca benim izlenimim cok sey biliyor ama cok konusmuyor. tamamen ve kesinlikle kulup icin. takipci kastigini falan zannetmiyorum.
  • son günlerde yaşananlar özelinde bazı it kopuk şerefsiz haysiyetsiz annesi değişik işler yapan orospu çocuklarının yedi ceddini çin semalarında küçük pipili çinlilere teslim edecekmiş gibi yapıp afrikanın balta girmemiş ormanlarından getirdiği kabile üyelerine 7/24 cima ettiriyormuş gibi sürprizli tweetler atarak beşiktaşlıların sesi olmuş spor yorumcusu.

vur kardeşim vur. kendine beşiktaşlıyım diyen yalama spor yazarlarına inat vur. tek adama teslim olmuş karaktersizlere inat vur. hayreti mucip.
  • ilk okuduğum zaman bir askerin açtığı başlık sandım (askerliğin bitmesine 81 gün kala, il isimleriyle şafak sayılır), daha sonradan bir insan olduğunu fark edip bir an dumur oldum. evet.
    t: beşiktaş kongre üyesi bir insanmış.
  • beşiktaş konusunda ne kadar doluysa, beşiktaş haricindeki konularda da bir o kadar boş olan adam. twitter'da beşiktaş'la ilgili yazmadığı zamanlar hiç çekilmiyor. sürekli allah, kitap, adamlık edebiyatı yapıyor.
  • bugün twitter'da beni engellemiş. nedenini bilmiyorum, bazen uçuk kaçık şeyler yazdığım oluyor. ama özel olarak ilgilendiğim bir kaç kişi dışındaki hiç kimseden o derece bir tepki beklemiyordum. ben de ona sinirlendim, bastım engeli.
  • son zamanların en başarılı beşiktaşlı köşe yazarı. içerden gelen haberleri camiayı da düşünerek servis ediyor.