şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • 'çinli yavşak' videosunu yapan kişiyle, gösterisine girebilmek için soğukta bekleyen izleyicilerinden özür dileyen kişi aynı. yukarıdaki yazarın tespiti yerinde. turistikleşti.
  • bir insan nasil olur da 15 senede yasadigi ulkenin dilini ogrenemez? cik su kapali alanindan, biraz da yasadigin ulkenin insanlari ile iletisime gec, ahbaplik yap.
  • buraları bir ihtimal okuyordur diye yazmak istedim. mehmet kaplankıran'ı konuk aldığı videosunun 9. dakika 43. saniyesinde abimizin sözü bölünmüş gibi oldu. videolarını izlerken bu gibi durumlarla birkaç defa daha karşılaştım. bilerek yapıyorsa illaki bir sebebi vardır fakat ben bir izleyici olarak bundan rahatsız oldum.
    tanım: podcast de kaydetmeye başlamış youtuber.
  • youtube gelirlerini, turkiye'deki ihtiyaç sahiplerine bağışlayacağını instagram'da duyuran, gariban dostu youtuber.
  • dhkp/c eylemlerini yapan teroristlere guzelleme niteliginde sarkilar yapan helin bölek icin instagramda story atarak beni sasirtan/uzen kisi.

kendisini youtube'da 5bin takipcili gunlerinden beri takip etmekteyim. cevremde cok kisiye onerdim, bazilariyla humanist ve esitlikci oldugu icin tartistim ve giyabinda kendisini savundum.

azinlik psikolojisi tehlikelidir, bazen insanlar azinlik psikolojisiyle haklarini savunup seslerini yukseltirken dusunce eleklerinin delikleri tahrip olabiliyor ve terorizm guzellemesi yapan birini o deliklerden kacirabiliyorlar diye dusunuyorum. humanist olmak, iyi bir insan olmak iyidir fakat bunu savunmayan ve silahli eylem yapan ya da yapanlari destekleyenler icin sevgi gosterisinde bulunmak cok itici ve kendi videolarinda anlattiklariyla celiskili. umarim okur ve bir cevap verir.

kaynak : (bkz: #104686555)

edit: typo

edit 2: update isimli videosu ile eleştirilere cevap verirken bu entry'yi es geçmemiş '' biz senle farklıyız hocam ben kimseyi terörist diye damgalamam üzülürüm ölene, hapiste masum yatanlara oh olsun demem o sizin düşünceniz'' demiş garip kişilik. benim yazdıklarımdan bunu çıkartmak mümkün olmadığının kendi de gayet farkında ama terör tellerine basmadan karşımdakini nasıl genelleyip sevilmeyen bir kümeye dahil ederimin hesabını yapmış. yazık çok yazık.

içindeki gereksiz kini sorgulaması gereken kişi.
  • uzun süredir takip ettiğim youtuber. update videosunda çok gergin olduğunu hissettim. şafak kardeşim “çek git” “defol git” gibi emir kiplerini cümle içinde çok kullanmaya başladığını fark ettim. anlıyorum sen de sabır taşı değilsin; ama yaptığın işin doğası gereği birileri seni illaki eleştirir. buna tahammül etmek de “olgun” bir insan olmanın gereği diye düşünüyorum. dünya görüşlerimiz seninle çok uyuşmuyor ama seni dinleyerek farklı şeyler duymak hoşuma gidiyor. sana sert çıkışlar yakışmıyor. itici oluyor. sen güzel güzel anlatmaya devam et ya. oraya buraya yazmayan, seni severek dinleyen bir sürü insan var. onları da üzme.
  • seviyorum bu admı. tabi maşallah dediğimiz üç gün yaşıyor umarım değişmez..

ses tonu uykumu getiriyor olumlu anlamda söylüyorum geceleri açıp uyuyorum ve çok iyi geliyor bana..

keşke bu corona günlerinde youtube kanalına bir gösterisinin videosunu koysada izlesek.. hbo bile yaptı :)
  • youtube v.s. gibi dünya'ya acilan sosyal alanlarda public video paylasip ne takip ediyonuz ne elestiri yapiyonuz v.s. ergen tribi atan keko. yok efendim onun kösesiymis de belli adamlara hitap edip kendi aralarinda mutlu oluyormis da vs. public paylasim yapma o zaman, youtube tüm dünyaya acik aga herkes seyredebilir, herkes yorum yapabilir. türk düsmanlarina, vatan düsmanlarina tahammül yok artik türkiyede.
  • der spiegel okuyarak almanca'nin gelistirilemeyecegini kanitlayan youtuber.
  • özgüven eksikliği yaşayan ezik bu eleman, bu aralar çok gergin ve çok sık ben ben diyor.
    lan keko, almanyanın en pahalı semtinde yaşaman seni statü sahibi yapmaz ki.
    10 yıldır almanyada yaşayıp da almanca öğrenememişsi, ahkam keseceğine otur biraz yaşadığın ülkenin dilini öğren