• gezi direnişinde ön saflarda yer aldıysa görmediğim* sadece son attığı tweetlerinden sonra gelmişse yolunu şaşırmıştır dediğim komedyen.

gezi direnişine katılıp dış mihrak söylemine katkı sunan birinin akli melekelerinden şüphe ederim. zaten hiç bir zaman hazzetmediğim popüler kültürün kaymağını yiyen fırsatçılardan biridir. gezi direnişinin çok kalabalık olduğunu görünce gideyim iki pirim yapayım diyerek gelmesine şaşırmam. sanatçı siyaset yapmaz demek ise aslında her şeyin özetidir. gezi direnişi ilk gününden beri haksızlığa bir karşı duruştur. bunun siyasetle ilgisi yoktur, kimse meydana parti kuracağım diye çıkmamıştır. bu süreçte yapılan haksızlıklara karşı susup bbc'ye ayar veren tweetler atarak siyasetin tillahını yaptığından bir haber olması da düşündürücüdür.

not: ne düşüneceğim lan yanarlı, dönerli niteliksiz bir adam işte.
  • damacana taşımaya başlamış kişi.

şahan gokbakar erken davranmıştı. geç kaldın safak.
  • cnn'in yedi saatlik gezi yayınına istinaden: [http://imgur.com/bkf8pge http://imgur.com/bkf8pge]
    acilen ingiliz ceza hukukunun yanı sıra cnn'in amerikan kanalı olduğu hakkında bilgilendirilmesi gereken "insan" diyeceğim, ama dilim varmıyor. önüne atladığı toma'ya kafasını çarpmış olabilir, ama hep böyle olmuş olması kuvvetle muhtemel.

ilk günler prim yapar diye bir iki "halk adamı" oldu, sonra baktı yemedi, ver elini melih gökçek.
  • eğer twitter'daki hesap gerçekten onunsa bbc'ye posta koymaya çalışan kişidir. ayrıca türkiye'ye almanya'nın ücretsiz gaz maskesi verdiğini iddia etmiştir. ne güzel işte insanlar gazdan etkilenmesin diye yardım ediliyor, gaz maskesini silah falan sanıyor zaar.
  • paranın tatlı geldiği insanlardan. 5 para etmez filmleri, türkiye'de sinema kültüründeki yeri tartışılmaz. en alt seviyede, ancak #ak gençlik kadar mizah kültürü olanlar için birebir. yani başbakanın tabanına hitap eden insan. sanatçı değil asla!

zöge: vallahi kimse kusura bakmasın şimdi.. gezi olaylarının ilk günleri şaha kalkıp da kafasına baston yiyience tam ters istikamete giden adama ne desem azdır. kalıpsızdır.
  • bir tek bana mı öyle geliyo bilmem ama katmerli göxel okuyucularının filmlerini beğendiğini düğündüğüm şahıs.
  • ıyidir iyi şafak sezer. ulke olarak komediye bos is diye baktığımızdan zaten doğru dürüst komedi sanatçısı yok elimizdekileri de kaybetmeyelim
  • en az espri kabiliyeti kadar düşük başka kişisel özellikler barındırdığını tükürdüğünü yalamak suretiyle göstermiştir.

not: ispiyonlayan kardeşim, çok öptüm.
  • karakteri ile yeteneğinin denk olduğunu bir kez daha ispat eden...

açıklama: gg olmayacak sıfat bulamadım, siz doldurun gayrı
hesabın var mı? giriş yap