şükela:  tümü | bugün
 • habertürk'ün verdiği haber. haberde kullanılan fotoğrafta bu defa "kırmızı" yerine ekşi sözlük logosu var.

  edit: 2600 nicki zaten kullanilmakta nick'li arkadaş uyardı, sağolsun. habertürk'ün linkini paylaşmıştım. ama link sonradan habertürk magazin anasayfasına yönlendirir olmuş. habertürk'te ve habertürk magazin'de tekrar arattım tarattım, haber yok. sanırım kaldırmışlar. ben de başka bir link buldum. bununla idare edin. hem bu da habertürk'ü referans göstermiş:

  http://www.radikal.com.tr/…5.08.2011&categoryid=138
 • habertürk'ün internet sitesinde yayımlanan haber.
  soylentiye göre hakkındaki yazılara sinirlenen şafak abi, kahveden adamları toplayıp dalmış ssg'nin ofise. bunu gören kanzuk durur mu hiç? basmış kahkahayı ve şafak sezer'i sakinleştirmiş. kanzuk, yazılar silinecek aga rahat ol diyince şafak elindeki çivili sopa ile ofisi terk etmiş. tüm sözlük çalışanlarına geçmiş olsun diliyoruz.

  edit: link kurbağa olmuş.
 • "bu yazıları kim yazıyorsa karşıma çıksın" diye bağıran sezer'i ekşi sözlük'ün avukatları sakinleştirdi.

  sanırım 35.000 kişinin orada sıkış pıkış entry girdiğini düşünüyor.

  dhög açıklaması üzerine edit: hahaha adam ilk güvenlik noktasını geçmiş, amerikan filmlerindeki gibi, arabayla gaza basıp bariyeri falan kırmış, ikinci güvenlik noktasında yoğun ateş altında geri dönmek zorunda kalmış. i love you dhög:)))
 • allahtan kahve almak için çıkmıştım da ofisten beni yakalayamadı. diğer üyelerimizin durumu umarım iyidir.
 • şafak sezer'in eleştirileri kaldıramadığını gösteren haber. insan her zaman olumlu değil olumsuz eleştirileri de kabullenmeli. ama hakaret olmamalı elbet. bu arada ssg'nin adı geçmiyor haberde herhalde odaya kitledi kendini.
 • habere göre "bu yazıları kim yazıyorsa karşıma çıksın" demek için basmış ofisi. bütün yazarlar her gün 9-5 ekşi sözlük ofisinde mesai yapıyor zannediyor herhalde kendisi. hayır, varsa öyle bişey bilelim de biz de gelip orda yazalım. zira çok şukela bir ofis ortamı olabilir.

  not: ssg maaşımı bu ay geç yatırmışsın. öptüm kib.