şükela:  tümü | bugün
 • https://www.facebook.com/…/videos/2077601782461280/

  adresinden görülebilen doksanlı yıllar skeci.
 • şafak sezeri hiç komik bulmamakla ve sevmemekle beraber;

  soykırımlar da içler acısı, ama filmleri çekiliyor. hem de soykırımı gerçekleştirenlerin ana karakter olduğu ve onların bakış açısı ile olayların anlatıldığı filmler de çekiliyor mesela.

  iğrenç olan şeyler ile ilgili kitaplar, skeçler yazılmayacak, filmler diziler çekilmeyecek mi yani ne saçma bir mantık bu anlamadım. iyi olan şeylerle ilgili kitaplar yazıldığı gibi kötü olan şeylerle ilgili kitaplar da yazılır, iyi olan tarafın gözünden yazıldığı gibi kötü olan tarafın gözünden de yazılır. ha yazılan şeyin her yaşta insan tarafından okunması uygun bulunmayabilir kısıtlama getirilir o ayrı. ama böyle skeç mi yazılır lan ne iğrenç demek çok saçma bence, amacı iğrenç olmasıdır belki skecin. hatta belki gerçek amacı komedi kisvesi altında alt metin olarak böyle bir olayda kötü karakterin bakış açısı ile anlatılan durumun izleyende ne kadar itici ve iğrenç bir duygu hezeyanına neden olması ve izleyicide bu duyguyu yaratmayı hedeflemesidir.

  facebookta yapılan yorumlarda tecavüzü normal bir durum gibi göstermişler denilmiş mesela genelde. ee kardeşim tecavüzü edenin gözünden işleniyor skeç orda, adam (skeçteki karakter) normal görmese zaten öyle bir suç işlemez, yani o açıdan mantıksız.
 • atv'de yayımlanması da manidardır. alttaki başlıkta bahsedilen içerikle aynı zamanlara denk geliyor sanırım. bir zamanlar devlet eliyle bu yayınlar teşvik ediliyordu. "cinsellik konuşmakta ne var canım bunlar olağan şeyler" anlayışının altına gizlenmiş binlerce sapık yayın yapılıyordu maalesef. avrupa'nın ahlaksızlığını bile almayı beceremiyoruz. bunun da bokunu çıkarıyoruz.

  (bkz: star tv'de 1994'e girerken çıkan üstsüz kadın)
 • bunu oynarken hiç mi utanmadılar acaba.
 • kanım dondu lan bu nedir? neyin mizahını kime yapıyosunuz? böyle skeci yazanın da oynayanın da affedersiniz ta amına koyayım.
 • yamulmuyorsam okan bayülgen'in televizyon çocuğu programı içinde yayınlanmış skeçlerdir.
 • yayında ve yapımda emeği geçen herkesin allah belasını versin.
 • adam en hafif tabirle bu sacmaliktan para kazanmis la...
 • yeşilçam 'da sabahtan akşama kadar tecavüz sahnesi çekildi, onlar emektar, onlar sanatçı baş tacı bir tek bunlar mı tukaka ben anlamadım. tamam skeçte oynayan bilhassa şafak sezer 'i omurga eksikliğinden dolayı sevmiyoruz hep birlikte gömelim anladım da bu tecavüz üzerine senaryo yazma işleri bu memlekette 1970 lerden beri var, hem de sayısız, yüzlerce binlerce senaryo var.

  tecavüz filmleri, tecavüz dizileri yapıldı yıllarca skeç ne ki..
 • (bkz: yapacağınız işi sikeyim ben gidiyorum)
  neyin kara mizahı olursa olsun, isterse mesaj içeriyor olsun yine de çok kötü. hatta can yakacak kadar da mide bulandırıcı.