• şafak beni bul sana güzel bir tasarım yapalım bu nedir kardeşim sen bu evde nasıl ilham buluyorsun. içim karardı mağaradan hallice bşr ev.
  • 2350 lira aidat mı? 9 mişyon küsür lira para ödedikten sonra her ay o kadar aidat bütçemi zorlar kusura bakmayın.

edit : evet ben mişyon sahibi biriyim ahahah.
  • ev kuşu programında şafak sezer evrim akın'a gezdirmişti bu evi, oradan hatırladığım evi bir iç mimarla tasarladıkları ve pavyon tasarımlı yerin karaoke odası olduğu. gerçekten de ailece ankara'nın bağları'nı söyleyip oynuyorlarmış orada.
  • altın kapıları göremedim. bu beni çok üzdü.
  • baya kötü ya. siyah beyaz çizgili duvar falan aşırı rahatsız edici. bu eve laf edenlere siz kendi evinizi gösterin de kıyaslayalım diyenler var. adam o parayla bu zevksizliğe sahip, burada bu eve laf eden insanlar o paraları kazansa, o imkanlara sahip olsa evlerini böyle tasarlamaz böyle bir evde de oturmazlardı muhtemelen.
  • hacı dayı siyahı ben de severim de bu ne mk. aaaaaaaaaaaaah

bunun yatında çalışmış bi arkadaş vardı, baya sövüyodu. haklıymış. adamın içi çürük.

o klasik altın çerçeveler, motifler, süslü püslü avizelere, genç-modern işi siyah tema-led ışıklandırmalardan kendisinin büyük bir içsel çatışma yaşadığını düşünüyorum.
  • ilana göz gezdirirken aniden kulaklarda bir ses yankılanıyor ister istemezhem ebibi veriyorum hem fırça yiyorum

ayrıca aidatı kadar ev kredim var amk. ben de evim var diye geçiniyorum. buzdolabı benim mutfağından büyük.
  • göz kanatan korkunçlu villa.

(bkz: dafuq did i just watch)
  • sanırım bu villa kolpaçino 3. devre'de'te dünya ağır siklet boks şampiyonu atilla baytar'ın ikamet ettiği villa olsa gerek.
  • şafak sezer'in mobilyalarına bir ben takılmadım herhalde. malum yakınlığı düşünürsek demek ki emlak yatırımının maksimum kar ettiği noktada olduğunu düşünüp satışa çıkardığı fikri beynimde dolaştı.
    ytd.

ayrıca: mobilyalar dekorasyon rezalet o ayrı.
hesabın var mı? giriş yap