• v/h/s 2 filminde yer alan kısa korku filmi. bir grup araştırmacı bir tarikatı incelemek ve röportaj yapmak için endonezya'ya gidiyor. sonra tarikat binasının içinde dehşet saatleri başlıyor.

gerçekten çok başarılı.
  • --- spoiler ---

kızın arkadaşı ölen hatun çıkınca bismillah dedim. beşinci boyut mu izliyoruz bir yerlerden salih abi çıkacak diye korktum neyse ki olmadı. şuanda sakinim.
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

siradan bi gunde siradan olmayan bir insanla izleyebileceginiz siradisi bir sonla biten siradan bir film.
    benim gibi metafizige fazlasiyla inananlar icin muhtesem bir sondu.
    --- spoiler ---
  • şiir gibi bir film. hiç ummadığınız sahnelerle karşılaşsanız da fazlasını beklemeyin.

afişinde yazan ''you know it when you find it'' filmi güzelce özetliyor aslında.

sonuç olarak; polis her yerde polis!

(bkz: imdat polis)
  • harika da olmayan, boktan da olmayan, bir iki ters kosesi olan, biraz romantik, biraz polisiye, biraz mistik, biraz gerilim... yani her telden bir tutam barindiran bir film. begendin mi derseniz, cok degil ama sikmadi. oyuncular tanidik. cerezlik, zamam gecirmelik bir film. bazi salakliklar yok mu? vardi..

bir de yeri gelmisken son zamanlarda izledigim en salak film diyenler var, sadece bu filmin ozelinde konusmuyorum, demekki bu arkadaslar yilda bir kac film izliyorlar.

neyse ozellikle duygusal ablalara tavsiye ederim.
  • v/h/s 2 filmi içerisinde bir kısım olarak izlenebilecek müthiş başarılı kısa film.

hatta sinema tarihinde izleyebileceğiniz hasta, en manyak şeylerden biri. muhakkak görün.
  • sleeping with the enemy filmine benzetilmek istendiğini düşündüğüm film. olaylar biraz farklı olsa da filmin genel senoryosu aynı.takıntılı bir koca ve ondan kaçan eşi söz konusu.fakat sleeping with the enemy 1991 yapımı kült bir filmdir, safe haven ise bu filmin yanında biraz kof kalıyor.izlerken bir tek sonu şaşırttı, filmin genel seyri durağan.imdbden de zaten 6.5 almış ama yine de çok boş zamanı olanlar için izlenilebilir bir film.bu filmin tek artısı josh duhamel in kaslı vücudunun film boyunca gözler önünde olması.oyşh.sahi bu adam fergie de ne buluyo ya.asgdfhf neyse.
  • şu ara izlediğim filmlerin arasında en dandik senaryo ödülünü almaya hak kazanmış film.lasse halllström'ün o çok güzel işlerinin arasında bu filmin yeri en alt sıralarda yer alıyor.görsellik arıyorum 1 saat 50 dk boyunca josh duhamel izlerim gerisi önemli değil diyorsanız doğru yerdesiniz.
  • gereksiz bir film olmuş. izlemeseniz de olur.
  • yönetmen lasse hallström imzalı 2013 yılı yapımı türkçe'ye aşk limanı olarak çevrilmiş bir film.

geçmişte yaşadıkları yüzünden evini terk eden katie * bilinmeyene doğru bir yolculuğa çıkar. oldukça güzel ve sakin bir sahil kasabasında kendini bulan ketie kasabada ufak bir dükkan işleten alex'le * güzel bir dostluk kurar. ne var ki geçmişin izleri bu güzel kasabada da peşini bırakmaz...

oldukça güzel mekanlara sahip izlenebilir bir yapım. ufak tefek hatalar tabi ki barındırıyor. misal başlagıçtan beri sorun çıkaran dükkanın giriş kapısına bir anlam yüklenmemiş. polisin arama kağıdını gören lexie bu durumdan kimseye bahsetmiyor.
hesabın var mı? giriş yap