şükela:  tümü | bugün
374 entry daha
  • binance ın sahibi cz bir röportajında bahsetti bu coin den binance da listelenmesi muhtemel ama ne zaman olur bilinmez.ytd
  • bunun shitcoin olduğunu ben de düşünüyodum. ancak yönetim ekibinin her hafta ama düzenlemesi ,wallet - borsa ve operation phoneix ile yatırımcılarına projeler sunan ve köpekciklerden ayrılan basbaya babalar gibi bir proje tokeni olduğunu gösterdi.

ilerde borsa açıldıktan sonra stake & pool özellikleriyle safemoon'un piyasa arzındaki adetin yakılmasını hızlandırıcaklar. ve safemoon borsasında cüzdanına koydugunuz her coin/token'den safemoon'da oldugu gibi raindrop olarak elinizdeki adeti arttırıcaklar.

borsa ile birlikte gerçekten acayip projelerle acayip yerlere gelicek. zaten proje gelene kadar muhtemelen holder sayısı 10 milyon kişiyi geçecektir.

safemoon'a sadece yatırım yapıp ''ulan aldık bu shitcoin'i bu da batıcak.'' diyen arkadaşlar projeyi iyi takip etsin bence.

bugüne kadar akita - shib - ass - pig - cate tokenlerinden hangi birinin ekibi kamera karşısına geçti? hangi birinin yüzünü biliyorsunuz? karşınızda bir twitter ve telegram kanalı var bu kadar.

an itibariyle 269 milyon adetle hodl durumdayım. 3 yıl ayı sezonunun bitmesini bekleyen biriyim sıkıntı yok. hedef 0.001 dolar. imkansız sananlar olucaktır. önümüzde uzun bi zaman var ancak hodl ve yakımlardan dolayı ve sabırsız al-satcılardan dolayı hesaplamalara göre 280 ile 450 gün arasında fiyat olarak çok ciddi yerlere geleceği konuşuluyor.
  • piyasanın içinden geçildiği şu saatlerde, şöyle bir twit atarak güldürmüşlerdir.

tamam olm korkmayın, satmıcaz, hodl devam! ahshdha
  • gemlerden alıp alıp buraya koyduğum token. namussuz sevdirdi kendini.
  • anlık 100 dolar gibi bir civarla 9 milyon adet alarak benim de umutlara yelken açtığım coin. 1 sene sonra askere gideceğim döndüğüm de umarım buralar yeşillenir. bakarsınız bende araba alırım kendime ne malum :) 1.5 sene sonra görüşmek üzere safemoon