62 entry daha
  • 0.00000016 dolar seviyesinden girdiğim, anlık olarak 250 dolarımı 45'e katlayan shitcoindir
  • an itibariyle 10x yaptığım coindir. daha nice x'lere. çok kazanacağız bu coinden. ytd
  • aldığımdan beri 6x yapan psikopat token. iki yeni borsada işlem göreceği söyleniyor. gerçekten adına yakışır bir şekilde kazandirmaya devam ediyor. an itibariyle $0.000008 civarında. bakalım nasıl çılgınlıklar yapmaya devam edecek. üzülmeyecek bir miktarla girdim baya baya güldürecek seviyelere geldi. sözlükte önümüzdeki günlerde gündemde görürüz :)
  • treni biraz kaçırmış gibiyim o zamanı telafi etmek için 10k attım.umarım pişman etmez.

not: btc çakılıp bu sezonu bitirmeden satma felan yok.
  • gündüz almaya çalıştım, sonra vazgeçtim. hesap aç vs. nasıl alabilirim? kolay yolu nedir?

ilgili haber. https://www.google.com/…afemoon-safemoon-nedir/amp/
  • zamanında 250 milyon adet alıp kenara attığım shitcoin. ne yapar, nereye gider bilemiyorum.
  • ilk defa bana x20 yapmanın hazzını yaşatan tokendır. zaten anlamıştım bi bokluk olduğunu 2500lerde olup bi token nasıl 50 bin kişinin watchlistinde olur diye. an itibariyle 150 bin kişinin watchlistinde, 300 küsür bin holderı var.

to the mooooonnnn!

edit: arkadaşlar bu hareketi yapmış kriptoparalar alınmaz uyarımızı yapalım. ben olsam düzeltme beklerim. lütfen dikkatli olun...

edit2: arkadaşlar neden reklam yapalım, çok şükür kimsenin 3 kuruşuna muhtaç değiliz. ben hiçbir zaman bu hareketi yapmış parayı da almam. adamların ekşi reklamı vermesine gerek yok bundan yaklaşık 1 ay önce 7m takipçili insta hesaplarına reklam verdiler ama yürümedi. ilaveten ben karımı ve ana paramı aldım, entry sildireceksiniz bana, bu noktadan böyle bi hareketi yapmış hangi asset olursa olsun düzeltme beklenir, kar alımı beklenir. fomoya kapılmayın. stratejiniz olsun ve asla taviz vermeyin...
  • buralar buram buram reklam kokuyor, entry başına reklam ücreti 20 tl idi en son, sanırım zam yaptılar ki bu kadar çoğalmış reklamlar.
  • hala daha yolu olan kripto token. daha gidilecek çok yollar var hem de.
  • pancakeswap'tan satarken elinize geçen miktar %10'luk kesintiden daha fazla miktarda azalmış ise muhtemelen fiyat için yanlış yeri referans almaktasınız. eğer safemoon'u bitmart veya whitebit'ten alıyorsanız o sitede gördüğünüz fiyat neyse odur, ancak çoğu kişi trust wallet'da görmekte olduğu usd miktarını veya coinmarketcap'te gördüğü değeri referans alıyor ve satışta eline beklediğinden az miktarda para geçince "dolandırıcılık bu!" demeye başlıyorlar. hayır güzel kardeşim olan şey dolandırıcılık değil. her market her coin için kendi içinde bir fiyatlandırma yapar ve fiyat dengesi bulur. anlık olarak örnek vermem gerekirse:

safemoon coinmarketcap değeri: $0.00000725
    safemoon pancakeswap değeri: $0.00000560

senin trust wallet'da gördüğün dolar karşılığı değeri coinmarketcap verisiyle hesaplanıyor ancak sen alım satımı pancakeswap değeri üzerinden yapıyorsun. buradaki yanılgının sebebi budur. pancakeswap'tan işlem yapıyorsanız coinmarketcap değerini değil poocoin veya goswapp'daki değeri baz alınız.

ayrıca ponzici tırrekler de teşrif ettiğine göre token rüştünü ispatlamıştır diyebiliriz, holder'lara hayırlı olsun.
304 entry daha
hesabın var mı? giriş yap