şükela:  tümü | bugün
  • oky nin temmuz ayından itibaren lombak ta yazmaya başladığı bölüm. memo tembelçizer le sataşmalarını, birbirlerine kazık atmaya çalışmalarını karikatürize etmiştir.. iyi de yapmıştır, beni evde tek başımayken bile durduk yere gülmeye sevketmiştir..
    ağustos sayısında bi de rıza külegeç i katmıştır bu olaya, böylece iyice kopmamıza neden olmuştur..
  • sayin oky'nin cihangirde bir evi' nin pabucunu dama atmis hikayeler silsilesi.
  • ofis boy ayhanın en çok göründüğü lombak serisi. (bkz: fıtı fıtı)
  • bir nevi lombak şehitleri* olan karikatür serisi. ama yinede apayrıdır tabii. süperdir.
  • bir kac haftadir carpisma yerine uykusuz'da yer alan seri. eglenceli olmasina ragmen deli gibi carpismayi okumak icin actigimda karsima cikip, oky tabiriyle "eaahh sikicem ya" seklinde konusturan kose. bu hafta baktigimda "ipek'le burak'in amina koyim kimsiniz siz" diye bir seyler gecmisti sanirim bir seyleri toparlayamadi olsun bekleriz yapcak bir sey yok.
  • bu hafta hepsi "daş" olmuş. ahah
  • uzun zamandan sonra bu hafta dergide arz-ı endam eyleyen köşe. bir ara sanıyorum ki çarpışma'nın kurgusunu toparlayabilmek için uzun bi ara vermişti de saftirikler'e doymuştuk. yalnız umuyorum ki bir haftalık bir aradır. çarpışma'yı öyle kritik bir noktada bırakıp haftalarca yine bu köşeyi çizerse oky reis, alacağı olsun diyorum. ben şimdiden tribimi atayım da.
  • 2016 yapımı bir türk filmi.

böyle bir filmin varlığından da, nette ripinin paylaşılmasından haberdar olmuş oldum.