şükela:  tümü | bugün
  • çok çok önemli bir kuralı ihlal eden sürücüdür. nedir bu kural? "sağda bulunan her araç solundaki araca gerektiği zaman yol vermek durumundadır."

yani solunda sağa geçmek için sinyal veren birisi varsa sen hızını artıramazsın. sike sike yavaşlayıp o yolu vereceksin. çünkü senin yüzünden sağa geçemeyen araç çıkışı kaçırabilir ya da sağa çekmesi gerekiyordur ama senin sikik tavırların yüzünden yolun ortasında kalabilir.

daha geçen ay barbaros bulvarı'nı tırmanırken arabam bir anda gazı kesti, ne kadar uyarı ışığı varsa yandı bayağı öldü yani araba. hemen dörtlüleri yakıp son kalan ivmem ile sağa yanaşmaya başladım ama bunu gören orospu çocuğu bir taksici hızını artırıp sağımdan geçti ve orta şeritte durmama sebep oldu. eh durunca haliyle bir daha hareket de edemedim, kaldım bulvarın ortasında.

sanki biz keyfimizden yaktık o dörtlüleri. sağa sinyal veren aracın sağından geçilip gidilmez, yavaşlanıp yol verilir. bu dandirik kuralı bilmeyen adamın altına taksi vermişler bir de.

orda beni yol ortasında bırakıp siktir olup giden taksici! eğer burayı okuyor isen o gün beşiktaş'tan karaköy'e kadar uzanan trafik kuyruğundaki herkes dolaylı yoldan sülalene kaymış oldu.
  • net orospu çocuğudur.