• harbi diyorum iyi adam lan.

ne zaman delirecek diye merakimdan haftada bir ustsuz resim atiyorum, hala bozmadi uslubunu. "o kadar konusmaya ancak bu kadar mi yapabildin amk" bile demiyor, kibarca "adam natty beyler" diyor.

saygilar.
  • bodybuilding gurusu. bilmediği şey yok amk. bir soru sorun, cevabını alamazsanız sizi yemeğe çıkartıyorum.
  • gecenin bir yarısı doğuşing yaparken resminizi çekin, "abi yazdıklarını okuyup spora başladım 3 ay önce, nasıl olmuş iyi gidiyor muyum" yazıp yollayın, yine de sevinir sizin adınıza, öyle bir adam.
    (bkz: *'da swh nasıl yapılıyordu lan)
  • ing. bilge
  • "adaçayı" olarak kullanımı ise, "sağlıklı" anlamındaki "salvus" kelimesinin (bkz: safe), ondördüncü yüzılda eski fransızca'ya "sauge" olarak geçmesiyle başlamıştır.
  • vücut geliştirme hakkında her türlü sorunuza yorulmadan sıkılmadan cevap veren yazar.
    bir blog'u olsa da takip etsek.
  • ağırsağlam furkan ile bir söyleşi gerçekleştirmiştir.
  • vücut geliştirme ile ilgili yazılarını arşivlemiş olan varsa tarafıma ulaştırması çok memnun edecektir. seneler sonra yeniden başladım ve öğrendiklerimi hatırlamak için ihtiyacım var.
  • hani bir roman okurken karakterler yerine kafanızda bir takım insanları koyarsanız...

ben bu arkadaşın sporla ilgili entrylerinin tamamına yakınını okumuşumdur. entrylerindeki tevazusundan olsa gerek hayalimde canlandırdığım karakter;

ektomorf yapısından dolayı zorlayarak biraz vücut yapabilmiş fakat işin bilimsel yönüne oldukça hakim, güncel konularda da oldukça kültürlü, topsakal, at kuyruğu saç birisi idi.

buradaki arkadaşların paylaşımları sonrası ağırsağlamdaki röportajını izledim.

(bkz: adam he-man çıktı rıza baba)
  • chan ortamlarinda kullanilan bir kavram. sagelediginiz thread sizin postunuzdan oturu tepeye tasinmaz.
    eksi sozlukte de olsaydi keske, bu kadar troll beslenmezdi.
    (bkz: sagelemek)
    (bkz: don't feed the troll)
hesabın var mı? giriş yap