• istanbul anadolu yakasında, bilhassa ümraniye civarında devasa afişlerle duyrrulan irade. bi ara kuzey kore'de miyiz acaba dedim her yerde sevgili liderimizin posterlerini görünce.
  • ilk gördüğümde nike recep tayyip erdoğan'a sponsor oldu sandım. işte öyle bir afiş.
  • akp'den ve rte'eden günahım kadar hazzetmesem de beni sevindiren afiş. bu afiş hangi platform imzası taşırsa taşısın tayyip erdoğan'ın haberi olmadan yapılmamıştır. peki tayyip bey buna neden müsaade etti? tarih tekerrürden ibaretse şayet çok yazdı tarih böyle son demlerini yaşarken kendini yücelten, egosundan başı dönmüş liderleri.

ben belki biraz gözlemle, biraz umtla akp hükümetinin çok fazla ömrünün kalmadığını söyleyebilirim. ama bu afişler gösteriyor ki sonunun geldiğini tayyip erdoğan da biliyor. tam da bu yüzden sevindiriyor bu afiş beni. yine de şunu biliyorum, bu saltanatı kolay kolay bırakmayacak bunlar. son yaklaştıkça daha da hırçınlaşacaklar, daha zalim daha fütursuz olacaklar. zor günler bizi bekliyor ama her gecenin bir sabahı var. diren türkiyem!
  • sabah aksam kiraathanelerde takilcak bir tip yuksek mevkilere gelirse olacagi budur.
  • devletin üst kademesinde görevli olup, her türlü yetki ve imkanın elinde olduğu bir ortamda, rüşvet, yolsuzluk ve usulsüzlükten uzak durup devletin sana verdiği maaşla yetinebilmektir sağlam irade.
  • bana mı öyle geliyor yoksa kullanılan font absolut vodka'nınki mi? absolut tayyip.
  • beni çok etkileyen propaganda şeysi.

o kadar etkilendim ki artık hiçbir bedeviye sözlükte laf sokmam.

oyum da akepeye.

hatta bir slogan da benden:

her yer idare, her yerde irade :)
  • iran olmaktan korkarken iyice türkmenistan olduğumuzun kanıtıdır. orda da türkmen başına böyle krem şokola yapıyolar.

kurban olduğum yaradan önce akıl verecek arkadaş
hesabın var mı? giriş yap