şükela:  tümü | bugün
  • http://www.saglamkart.com.tr/

kuveyttürk'ün yeni kartı.
  • tv'de yayınlanan reklamlarında kadınları sadece evin içinde ve doğum yaparken gösteren banka kartı. reklam filmi nedense hayattaki her alana sadece erkekleri yerleştirmişler.
  • rengi, tipi falan pek albenili değildir ama ücretsiz kartlar arasında en kullanışlı kredi kartıdır. her ay 200 tl'lik harcama yaparsanız yılda 50 tl'lik altın verir, eğitim ve sağlık harcamalarını vade farksız 5 taksit yapar, diğer ücretsiz kartlara göre de en bol puan/para kazandıran karttır. eft, havale, fatura ödeme gibi hiçbir işlemden ücret almayan bir adet kuveyt türk hesabıyla çok iyi kombin yapılabilir.

yılda 3-5 alışverişini taksitlendirecek, 20-30 liralık puan kazanacak diye boru gibi 75 lira kart aidatı ödemekten ya da her seferinde arayıp iptal edecekler mi diye ecel terleri dökmekten hoşlanan kızlar eklemesin pls.

bir başka ücretsiz kredi kartı alternatifi için (bkz: albaraka world)
  • eğitim ve sağlık harcamalarında kendiliğinden 5 taksit yapması güzel.(100 tl ve üzeri alışverişlerde) 2018 aralık yds başvurusu yaptım 100 lirayı beşe bölmüş ?? en sevdiğim özelliğiyse limitinin yüzde 10 u kadar 1,25 tl atm nakit çekim ücreti karşılığında faizsiz nakit avans veriyor. ihtiyaç olduğunda ilaç gibi geliyor.