şükela:  tümü | bugün soru sor
 • health 4.0'ın* türkçedeki karşılığı. ındustry 4.0'ın dilimize endüstri 4.0 olarak geçmesi üzerine, böyle isimlendirmek doğru olabilir.

  hastalar, doktorlar ve sağlık sektöründeki diğer tüm faktörler arasındaki iletişimin/iş birliğinin güçlendirilmesi ve teşhis/tedavi konusunda daha sağlıklı kararlar alınması amacıyla sağlık sektöründe, yapay zeka, iot, big data, giyilebilir cihazlar, siber fiziksel sistemler gibi yazılım teknolojilerinin kullanılmasına verilen isimdir.

  sağlık 4.0, doktorların hastalık teşhisi için kullanacağı, eldeki veriyi artırmanın yanında, verinin anlık olarak taşınabilmesi sebebiyle de daha tutarlı ve zamanında müdahale imkanı doğurmuş olacaktır. böylece teknoloji tabanlı elde edilen bu veri ile hem daha öngörülebilir hem de kişiselleşmiş bir sağlık hizmeti ortaya çıkacaktır.

  kimyasal etken maddeler yerine biyoteknolojik ürünlerin kullanıldığı, ilaç teknolojisindeki gelişmeler de sağlık 4.0 kapsamında değerlendirilmelidir.

  5g ile birlikte sağlık 4.0, sağlık sektörü için gerçek anlamda bir devrim olacaktır. sağlık sektöründeki bu büyük dönüşüme hep birlikte tanıklık ediyoruz/edeceğiz.
 • sağlık 4.0

  hasta yakınlarının doktorlar üzerinde kombo atakları geliştirilmiş , yeni fatality ler gelmiş.

  doktorlara blok artı counter attack özelliği gelmiş ayrıca blok damage yarı yarıya düşürülmüş.

  bonus bölümlerde artık eczane kalfası dövüp puan toplayabileceksiniz.
 • 20lik diş bug'ı yine giderilmemiştir.
 • güzel gelişmeler olacak hissediyorum.
  we were born to make history
 • en az iki buçuğa düşürülmesi lazımdır yok öyle doktorlara yattigi yerden 4.0