şükela:  tümü | bugün
 • artık cumhuriyetle yönetilmediğimiz için şaşırmamak gereken durum. adamlar krallıkla yönetmeye başladılar daha ne bekliyorsunuz.

  türkiye cumhuriyeti artık sadece bizim aklımızda.
 • yine ulusalcıları ağlatacak (olan talimat)tır.

  düzenleme: "tanım, tanım devamı, örnek, alıntı ya da bkz değil" olarak ispiyonlanan bu tek cümlelik entrinin başındaki gizli özneyi bulamayacak zeka seviyesindekiler için başa gizli özne parantez içerisinde yerleştirildi ki, bu sayede evrimleşsinler, modern insanoğluna doğru yol alsınlar.
 • mantıklı bir uygulama. hangi ülkede hastanelerin adının başında ülkenin devasa harflerle yazdığını gördünüz?
 • devletin işgal psikolojisine son vermektedir. sanki bir toprağı işgal edip orada meşruiyet sağlamaya çalışıyormuş gibi bir hava veriyordu tc ibaresi. oysa zaten senin olan toprağın üzerine "türkiye cumhuriyeti" diye ayrıca yazmak nedir? sanki ortada bir şaibe varmış da, onu ortadan kaldırmaya çalışıyormuş gibi.
 • neyin neden yapıldığını bilmiyormuş gibi hala başka ülke örnekleri gösterilerek savunulan olay. ya da belki de neden yapıldığını gayet iyi bildiklerinden savunuyorlardır bilemedim.
 • tüm sağlık kuruluşlarının ve hastanelerin satışı sırasında tabelalardaki t.c.ibaresi yabancı sermayeyi rahatsız edeceğinden mütevellit gerçekleştirilen uygulamadır. özelleştirme yolunda atılan küçük ama önemli bir adım bence.

  hani ne diyorlardı, durmak yok yola devam.
 • cumhuriyet düşmanlarının yeni olayı! bu konuda sadece amasya'daki tabela örnek gösteriliyor ve egemen bağış'a "fitneciler yalan söylüyor" deme imkanı sağlıyor. sabah otobüste giderken sarıyer'deki bir tabelayı gördüm. sadece sağlık bakanlığı yazıyordu. iş yerine gidince hemen girdim yandex haritalara o tabelanın olduğu sokağa gittim ve eski tabelayı buldum.. akşamda dönünce hemen ilk iş yeni tabelanın fotoğrafını çektim.. buyrun efendin..

  https://www.facebook.com/…c=open_graph_single_story

  yavaş yavaş sindire sindire cumhuriyeti yıkıyorlar.. ama o iş tabela değiştirmekle olmaz şimdiden söyleyeyim.. gerekirse sokaklara çıkarız, dünyayı başınıza yıkarız!!