şükela:  tümü | bugün
  • muhtemelen haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi eğitim hastanesi olacaktır bu üniversitenin.
  • gata'yı bünyesine katan üniversite. sağlık olsun.

.
  • bağcılar eğitim ve araştırma hastanesini de bünyesine katan üniversite.
  • yuksek lisansa ogrenci aliyorlar mi ogrenmek istedigim universite. akademik takvimlerinde cuma gunu kayit icin son gun gorunuyor fakat herhangi duyuru gormedim alinacagiyla ilgili. bilen varsa yesil etsin.

edit bu donem icin (2016-2017 guz) almayacaklarmis. bu da burda kutsal bilgi olarak dursun.
  • akp ile kol kola, haydarpaşa'yı almasından ziyade, olay olup bittikten sonra 20 kişilik küçük bir grubun 1 saat süren protestosu daha vahimdir.bahsedilen kampüste hukuk öğrencileri yer almaktadır.

artık hep birlikte üniversitenin eşantiyon dağıttığı kravatları takıp, 1903(!) logolu telefon kaplarını kullanırız.
  • ortamlarda 1903 dersin,kim bilecek kanka.

1903 ve ben ilk kez şuan tvde görüyorum,sizcede ilginç değil mi?
  • türkiye'de toplamda 58 eğitim ve araştırma hastanesi ile afiliasyon protokolü yapmış üniversitedir.

ayrıca ülkemizde yurt dışında yükseköğretim okulu açma yetkisi olan tek üniversitedir. keza somali'nin başkenti mogadişu'da, recep tayyip erdoğan sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu'nu açmış ve öğrenci yetiştirmeye başlamışlar. web adresi
  • sayelerinde haydarpaşa kampüsünde kendimizi misafir olarak hissetmeye başladığımız oluşum.
  • (bkz: #64960020)
  • 2013 yılında kurulan ancak 31 temmuz 2016 tarihine kadar öğrenci alımı gerçekleştirmeyen üniversite. bakınız çok ilginçtir ki 31 temmuz 2016 tarihli khk ile bir anda genel kurmay bünyesinde ki gata haydarpaşa askeri hastanesi ve ankara gata hastanesi tüm kadroları ile birlikte devredilmiştir. yıllar sonra bir anda hoca ve öğrenci bolluğundan şikayet eden okul vaziyeti almıştır.
    ayrıca amblemine 1903 yılında kurulduklarına dair kısmı da eklemişlerdir.