şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ilgili linkde görüleceği üzere saldırıya uğramış ambulans personelinin başına gelen cani olay

caps

caps
  • izlemeye yüreğim dayanmadığı için linki tıklamadım. nasıl bir toplum olduk nasıl vicdansız, insafsız türler var aramızda.
  • büyük ihtimal kendisinden daha güzel olduğunu düşündüğü için yolmuştur. yoksa kendisine veya yakınına yardım edenin saçını yolan bir hayvan dahi yok.
  • yuh! yazıklar olsun dediğim saldırıdır.
    bir insanın herhangi bir organını kopartmaktır.
    cezalandırılmalıdır, yaşı 16 ise ıslah evine gitsin.
    bu kadar sinir , acımasızlık psikopatlıktır.
  • "tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı" cümlesini kaçıncı kez duyacağımız olay olacaktır.
  • daha 16 yaşındaki bir kızın (ki kendisi de sağlık meslek lisesinde okuyor) bu kadar saldırgan olmasının mantıklı bir açıklaması yok.

ne tahammül kalmış, ne sabır kalmış, ne de saygı kalmış. nefret, cehalet ve öfke ile yaşıyor insanımız. üzülüyorum halimize.
  • yazıklar olsun. bunun sebepi olan herkese.
  • boşuna dayak yemiyorlar‘cılar gelmeden yazayım.

sağlık hizmeti alamayacağınız günleriniz olsun...

bakalım, sağlıkçıya şiddet yasası nasıl işleyecek...
  • ülkemizde her ile bir dexter gerektiğinin milyonuncu kanıtı olan olay.
  • bir insanlık suçudur, sebep her ne olursa olsun. ülkenin acilen şerefli, düzgün, iyi eğitim almış, bilgili psikiyatrlara ihtiyacının olduğunu bir kez daha göstermiştir. toplumumuz git gide nefret tohumları ekilerek büyütülen nesillerle dolup taşmaktadır. bu tür kişilerin acilen tedavi altına alınması gerekmektedir. şiddet eğilimi dürtüsel kaynaklı olsa da kontrol altına alınabilir doğru bir tedavi ve terapi ile.