2453 entry daha
  • vazgeçtim inan tam tek başına yolda yürüyüp düşüncelere dalarken dinlenecek şarkı olmuş, toz taneleri de gayet keyifli dinledikçe güzelleşecek şarkılar ancak diğer 3şarkı ilk dinleyişte sarmadı.

edit : sarkastik ep’yi 2günlük dinlememin ardından maalesefi de beğendim hareketli gaza getiren türden ve dile dolanan hoş bir nakarata sahip, keşke yapmasaydı dediğim tek şey bazı şarkılarında da yaptığı gibi şarkının çıkış yılını söylemesi, 2-0-1-9 demesi gereksiz geliyor dinlerken.

sal gitsin şarkısı gün batımını izlerken kafayı boşaltmalık, insanın içine huzur veren bi şarkı olmuş bunu da beğendim, kısacası dolu dolu 5 güzel şarkı ile güzel bir mini albüm yapmış üstad, herkese iyi dinlemeler.
  • ep geleneğini devam ettiren, çocukluğumu verdiğim fahri abim.
    edit: sago'nun rakı içmesi gibi bir gün, bugün.
    edit 2: an itibariyle ilk dinleyişte beğenmeme lanetini yıllar sonra vazgeçtim inan ile kırdım. kolera'ya yazılmış olması dışında çok iyi şarkı. kesinlikle çok iyi şarkı.
  • toz taneleri, tam eski sago tadı veren bir şarkı olmuş. bayıldım.
  • sarkastik ep an itibariyle spotifyda...
  • sarkastik 'i dinliyorum. adam hala kolera'yı unutamamış. unutamadığını bu kadar da bariz anlatmasına anlam veremedim.

edit: özellikle vazgeçtim inan
  • sarkastik ep ile mekanı darma duman eden üstad-ı azam. mekanın sahibi değil, mekanın kendisi bu adam! rap'in oğlu..
    rakı içen bir sagopa kajmer'i de gördü ya bu gözler.. ölsem de gam yemem.
  • piyasaya bomba gibi bir ep bırakmıştır.
  • ''iki kişilikken teke düştüm hayatta ama duble söyledim rakımı masama inatla.'' sözlerinin sahibi.
  • gece gece ep yayınlayarak heyecanlandıran ve sevindiren adamdır. teşekkürler sago.
  • ayrılıktan sonra kendini bulan rapçi. sarkastik ep bunun önemli bir noktası olarak sagopa kajmer'i imlemiştir. dahası diğer şarkılara. umarım.
2654 entry daha
hesabın var mı? giriş yap