şükela:  tümü | bugün
 • içişleri bakanlığı müsteşarı halen*.
 • şu veciz sözü sarf eden bursa valisi imiş:

  (bkz: kimsenin devletten hesap sorma hakkı yoktur)
 • iç işleri bakanı oldugu dönemde de adı önce valilik için geçen zat.
  bildiğim kadarıyla olay şöyle cerayan etmişti.
  tayyip erdogan kendisini vali olarak atamak istiyor ama ahmet necdet sezer engel oluyor.
  buna kızan tayyip erdogan kendisini valilerin üstüne müsteşar olarak atıyor.
  sağlık sorunlarından dolayı tempo kendisini yorunca bursa'ya vali olarak atanıyor.
  soyadı harputtur ama kendisi konya ereğlilidir
 • an itbarıyla bursa valisidir. buna ek olarak ahlak kumkuması, nikahsever devlet erkanı sıfatlarını sayabiliriz. bursa'daki aile çalıştayında hem "nikahsız olmaz" buyurmuş, hem giderek artan boşanmalardan dem vurmuş. sanırım kendisinin boşanma masraflarından ve asgari ücretlerden haberi yok.

  ha bir, de madde bağımlısı olan ve suç işleyen çocukların aile yapılarına bakıldığında hepsinin dağılmış ailelerden geldiğini belirtmiş. bu istatistiğin kaynağı var mı, yoksa kendi gözlemlerine mi dayanıyor? kaldı ki dağılan ailelerin, devlet-i ali'nin "hassasiyetle" üstüne gittiği ve resmi rakamlara göre %13 olan işsizlikle olan korelesyonunu incelemiş mi bilemiyoruz. tek bildiğimiz muammer güler'in uzun zamandır sesinin soluğunun çıkmadığı.

  http://www.radikal.com.tr/…15.01.2010&categoryid=77

  ne zormuş yahu vali olmak.
 • vali olmadan önce içişleri bakanlığı müsteşarı olan kişi.

  elindeki boşanma istatistiklerine bakıp bakıp ardından bursa'daki çalıştayda "evlilik öncesi birlikte yaşama"nın doğru olmadığı sonucuna varan üstün zekasını alkışlamak istediğim vali.
 • şunları demiş

  "akdeniz`de sadece sahil var. ancak bursa, sahillerinin yanı sıra eşsiz tarihi ve doğal güzelliklere de sahip. işte dünyada ender olarak bir arada görülen bu sahil şeridini, iyi değerlendirmek zorundayız."
  http://www.tumgazeteler.com/?a=4387282

  akdenizde nelerin olduğundan habersiz heralde karadeniz sahiliyle karıştırmış diyeceğim de filyos başta olmak üzere tarih orda da bursa sahillerinden çok, kısaca ne içtiysen ben de istiyorum
 • 26 temmuz 2010 inegöl olaylarında sahne alan linç eylemcilerini 'vatanını milletini seven insanlar' şeklinde tanımlayarak devletin ırkçı yaklaşımını gözler önüne seren totaliter zihniyet mensubu vali
 • bir ara şanlıurfa valisi de oldu kendisi.
 • kar yağışından dolayı 9 mart günü okulların tatil olmayacağını açıklamış. kendisi ya trollük yapmaya çalışıyor ya da işi bilmiyor. sabah yüzlerce çocuk evinden çıkamayacak, servis araçları veya çocukları okullara götürecek ebeveynlerinin araçları sıkıntı yaşacak. üstelik o soğukta sabi sübyanın dışarı çıkması, üşütmesi, hastası olması olasılığı var.**

  edit: typo
 • 7 mayıs 2011 bursaspor beşiktaş maçına deplasman seyircisi alınmasına karar vermiş, ancak gün içerisinde çıkan olaylar sebebiyle maç iptal edilmiştir. bu aldığı karar en hafif tabiriyle ihmaldir. eğer iki takım taraftarları herhangi bir şekilde karşılaşsalardı belki ölüm haberleri alacaktık. yani durum bu kadar ortadayken bu ihmali gerçekleştiren bursa valisi kesinlikle istifa etmelidir. istifa etmesi için insanların ölmesini beklememek lazım.