şükela:  tümü | bugün
 • 14 yaşında beşiktaş a takımı ile o zamanın adı ile turkcell süper lig'de maç oynamış ancak hiç kimsenin tanımadığı eski oyuncudur. cidden ezik kalmış. yazık lan.

  hayır, yalan atacaksanız biraz düzgün atın lan. 2 gram da mı futbol bilginiz yok?
 • 14 yaşında süperligde oynamışmış. 19 ağustos 2007 kasımpaşa beşiktaş maçı'nda sakatlanmışmış. heralde top toplamaya çalışırken sakatlandı diyecem ama o maçta da top toplayıcılar kasımpaşa altyapısındaki çocuklardan seçilmiştir. bir ihtimal de sahaya "rüştü" takma adıyla çıkmış olabileceği ancak o da sakatlık yaşamadı.

  haberi yazarken bari destekli sallayın inandırıcı olsun biraz.

  şu anda bile yaşı 17 iken o dönemin ümit milli takım hocası ümit davala "seni oynatmam" demiş. ümit milli takıma tarih boyunca 14 yaşındayken çağrılan bir oyuncu olmuş mu acaba? hayır o kadar iyiysen zaten ispanya'ya gittiğinde kalırsın orada anlaşırsın bir kulüple dönmezsin bi daha.
 • şahan şanlı ne içiyorsa, kandil'e girişte ne şırıngalıyorlarsa aynısından biz de istiyoruz. ilgili açıklamaların, makaslanan bir röportajdan alıntı olduğu aşikârdır:

  g: gazeteci, ş: şahan

  ş: ilk sezon 17 maçta oynadıktan sonra..
  g: 17?lig maçı mı?
  ş: şampiyonlar ligi maçları hariç, o sene finalde real e elenince..
  g: şampiyonlar ligi finalinde mi?
  ş: benim tam manchester united'a gittiğim dönemler..
  g: manchester'da mı oynadınız??
  ş: ferguson hoca çok severdi beni de haftalık 200.000 poundluk ücretim çok tartışıldı manchester'da, kopmak zorunda kaldım..
  g: kaç yüz bin??
  ş: yedek kalırsam kalayım, barça'ya gideyim dedim ben de, valdes ile de iyi arkadaşız o dönem...
  g: bu dediklerinizi 14 yaşındayken mi..?
  ş: ama o dönem futbol adına en önemli başarım manchester city hisselerinden pay almaktı, şimdi araplarla güzel bir konsorsiyum kurduk...
 • + hakan cephenin solundan geliyor, hakan kendini unutturdu militanlara ve kaleye doğru hızla sızıyor, kalede şahan var.. hakan oralardan iyi vururrr.. rıdvan n'olur?
  - ölür!

  ...
 • bu şahısla ilgili haberi neresinden tutsan orası elinde kalıyor. çocuk bi kere 10 yaşından 14 yaşına kadar bjk genç takımında kalecilik yapmış. 14 yaşında süper ligde forma giymiş. şampiyonlar ligi genç takımlar mücadelesinde (böyle bir şeyi de ilk defa duyuyorum) oynamak için madrid yollarını tutmuş. aynı yıl sakatlamış, bir yıl tedavi görmüş aynı yıl pkk'ya katılmış.

  şu son kısımda da anlatım bozukluğu var. her şey sanki 2007'de olmuş gibi anlatılıyor. tedavi sürecinde mi pkk'ya katılmış yoksa tedavi bittikten sonra mı belli değil. birincisi geçerliyse 14 ikincisi geçerliyse 15 yaşında pkk'ya katılmış. vay be daha 14 yaşında anlatılana göre başarıdan başarıya koşarken anlık bir bilinçlenme ile geleceğinin kapkara olduğuna hükmetmiş. bir de hukuk okumak istiyormuş. bu isteğinin bir hayal olduğunu daha orta okul çocuğuyken anlamış. zaten hukuk okusaymış ne olacakmış ki en fazla avukat!!! hukuk okuyan osman baydemir'le aysel tuğluk da en fazla avukat zaten değil mi???

  ulan bi de her şey 2007 ya da 2008 gibi gerçekleşmiş, neden haber 2010 yapılıyor. üf ya haberi daha doğrusu yazıyı kaleme alan malum organından yazarken hiç uğraşmamış. insan yalan söylerken bile biraz özenir.
 • (bkz: #20024422)