şükela:  tümü | bugün
  • linçperver sosyal medyacıların iki yüzlülüğünü pazara çıkaran davranış.
    akşam 31'e malzeme çıkınca güzel, erkek gelip kendine prim yaratıp bundan para kazanınca tu kaka!
    sonra vay efendim "neden benden bir bok olmuyor?". sosyal medyada linç kovalayan heriften ne köy olur ne kasaba.
  • sahaya giren çıplak kadına link vermeden açılmış başlık, rezalet puanım sıfır.
  • deli mi ne nin sahaya inmesi çirkin. ama çıplak inseydi bu daha çirkin olurdu. o yüzden ikisi farklı şeyler.
  • çünkü bir dirhem et, bin ayıp örter.
  • herkes milleti düşünmekten kendine bakmayı unuttu,bırakalım milletin naptığını da kendimizin nasıl daha iyi olacağını düşünelim.ama o fckoff yazılı tişörtle de atlamak nedir ak.
  • çünkü çıplak kadın türk değil bize ne ? . dünya'da zaten bize karşı bir antipati varken böyle bir organizasyonu fırsata çevirmek yerine hem seremoni hem de bu salağın sahaya dalmasıyla yine adamları haklı çıkardık.

(bkz: bizden bir bok olmaz)
  • çıplak kadınla bir problemim yok ama öbürüne gıcık oldum o yüzden.
  • almanya'nin itibarini bir kadinin sahaya girmesi ile curutemezsin. hali hazirda cok fazla kredisi vardir. bu durum italya, fransa, ispanya ve ingiltere gibi bir cok avrupa ulkesi icin de aynidir. ancak, senin avrupa'da hic bir kredin yok. uzerine ustluk, sahaya giren kadinin yarattigi durumdan uzak, sakalli bir picin sahaya girmesi ile oyunu durdurmasi soz konusu. ne oldu? turkler sahanin guvenligini koruyamiyor diye konusturdugunda eksi puani gotune sokarlar. bir dahaki degerlendirmelerde "haci sen daha adami tutamiyorsun" derler. "cok da skime derlerse desinler" de diyebilirsin. ancak bu ne seni ne ulkeyi bir noktaya getirir.

tolerans nedir bilmiyorsan eger, bir git oku kardesim. bu isler tolerasyona bakar. yani bu durum suna benzer, hasan sas'in guzel bir ozeti vardir "hagi yüz tane vuruyor bir şey yok, biz bir tane vurduk auvv!"

hadi anam biraz kendini gelistir, oku, ogren.
  • erkeklerin şanından olan bir hadise. törf törf gonuşturuyonuz beni ha.