şükela:  tümü | bugün
  • lütfen yuva bulunsun. lütfen.
  • umarım iyi bakılacakları, sıcacık yuvaları olur. imkanım olsaydı hiç düşünmezdim.
  • başlığın sürekli görünmesi adına yazıyorum, umarım hepsi sahiplendirilirler.
  • başlığın görünmesi adına yazıyorum.

umarım acilen sahiplendirilirler. sokakta yaşayamacakları için acilen sahiplendirilmesi gereken yavrucaklardır. ne kadar da güzeller allahım!
  • umarım iyi niyetli sahipler bulacak kedilerdir.
  • umarım en kısa zamanda yeni yuvalarına kavuşur kedicikler. sokakla imtihan olmasınlar.
  • vicdanlı ve merhametli insanlar tarafından sahiplenilmeleri dileğiyle.

destek !
  • sevgili sözlük yazarları, bir gün ölürsem benim kızlarımı da sokakta bırakmayın olur mu? bu çocukları da bırakmayın.
  • hepsi birbirinden şeker. yuvalandılar editini görmeyi çok isterim. umarım yuva bulurlar ve sokağa gitmek zorunda kalmazlar.
  • tanım: artık sularını ve mamalarını verecek kimsesi olmayan 6 ev kedisidir.

çok zor bir durumdur. çoğu hayvan sahibinin en büyük. korkularındandır bu durum.

bir an önce mümkünse 6lı 3'lü gibi bir arada güvenilir evlere sahiplenilmelerini temenni ederim. başlığında yukarıda kalmasını önemli buluyorum.

edit: bu arada kedi düşmanı olduğunu düşündüğüm bir mod falan var sanırım. geçen başka bir sahiplendirme başlığına yazdığım için bir ay çaylak yapmıştı beni.

bu başlığın sahibine de aynı şey olmuş sanırım.

tavsiyem tanım yapıp öyle yükseltelim başlığı.
hesabın var mı? giriş yap