1511 entry daha
  • gerizekalı alıcıların ve dangalak satıcıların cirit attığı site.

piyasada en ucuz 140 tlye bulunan, vatanda vs. 190 tllere satılan usb belleği 115 tlye ilana çıkardım. kendini çok zeki zanneden gavur35 nickli alıcı "xxx 50 tl olursa postayla" evet aynen böyle mesaj atmış. halbuki ben 10 liraya falan satarsam iyi diyordum 190 tllik ürünü 115e satarken 50 tl teklif edilmesi harika bir olay. al o 50 tlyi götüne sok amına koduğumun kırosu.
  • kötü yönetilir, açıklamaya yazdığınız ölçü ebat rakamları telefon numarası olarak algılanır, ilan reddedilir.

öte yandan, adam ilandaki arabanın camına telefonun numarasını eşek kadar yazar, ilana koyar, kimse farketmez.

ölücüsü, danışıklı arayanı çoktur. araç ilanı verin, ilk günlerde telefon susmaz, şu gün geleceğim bu gün geleceğimler havalarda uçar. gelen giden olmaz tabi. umut kırılmaya başlar, abuk fiyat teklifleri de başlar. tuzağa düşmezseniz hakettiği paraya satarsınız.

saçma ilanlar için edilen şikayetler dikkate alınır. kar altında kalmış, resimlerde görünmeyen arabanın ilanına ''komik la'' deyip gülüp geçmez, şikayet ederseniz, ilan kaldırılır.

her olumsuzluğa karşı, ikinci elde en uygun fiyatları bulabileceğiniz sitedir.

otomobil farklı tabii, iş otomobile gelince durum karışık bir hal alıyor. ama 5 tl'ye de giyilmemiş bayan mango kazağı başka sitelerde bulamazsınız.
3546 entry daha
hesabın var mı? giriş yap