1559 entry daha
  • arama sonuçlarından kaldırılan kategorileri geri getiren chrome eklentisi yazdım.

github
  • sistemden bir kez silinen bir telefon numarası bir yıl boyunca hiç bir şekilde kullanılamaz diye bir kuralı olan ilan sitesi imiş. ayrıca bu kuralı ancak sonrasında canınız yanınca öğrenebiliyorsunuz. insan orda numara değiştirme bölümüne bir uyarı koyar değil mi? ondan sonra telefondaki şahıs bana diyor ki bir kendimiz, hatta müdürümüz dahil bu kurala uyuyoruz, bu şirket kuralıdır. e be geri zekalı bunu o zaman kullanıcılara da bi söyleseydiniz.

eyvallah, numarayı başka hesaba geçirme olayını insanlar bedava ilan hakkını doldurunca yapıyor genelde. ben de öyle yaptım yalan yok. ancak bunun çözümü bu kadar bodos olabilir mi?

1 - bir mail ile telefon numarasını eşleştirirsin. başka mailde kullanılamaz
    2 - ilan sayısıyla telefon numarasını ilişkilendirirsin.

bu kadar basit. şimdi kendi numaramı asıl kullandığım mailim dahil sahibindencom'a hiç bir şekilde tanıtamıyorum. insan en azından sildiğim hesaba tekrar ekleyebilirim diye düşünüyor değil mi? ama yoook.

tamam bir kaçınız geri zekalı olur da, gerçekten şirketteki herkes geri zekalı mı?
  • site kullanım şartları ve ücretleri abuk fakat site kullanımı iyice abuk.

favorilerimdeki ilanlardan birinin sahibi ile site üzerinden mesajlaştığımda, mesaj fasilitesinden ilgili ilana geçiş olmuyor.

favori ilan mesajlaşma esnasında görülemiyor. tamam elbette daha önce görmüşüm ki favorilemişim ilanı ve bir teklif yollamışım, cevap geldiğinde ''ulan bu hangiydi'' diye ilanı anımsamak için ''ilana git'' butonunu arıyor gözler ama nafile.

mesajlardan geri kullanıcı menüsüne, oradan favoriler bölümüne, bir salaklık yapıp farklı kategorilerdeki favorileri sınıflandırdığım için ''falanca'' favori grubuna sıçrayıp, mesajlaşma esnasında görülen ilan vitrin resminin olduğu ilan bulunur ve ilan anımsanarak ürün sahibi ile diyaloğa devam edilir.

zor, zor be sözlük.
    çok zor, çok zor be sözlük.
3468 entry daha
hesabın var mı? giriş yap