şükela:  tümü | bugün
2256 entry daha
  • ilan fiyatlarının çok yüksekten gittiği ama ticaretin de döndüğü platform. ikinci el araç alıp satanları at hırsızı olarak gören bi boka sahip olamamış, arabalardan zerre anlamayanların bilahare derdi olmuş uygulama.

fiyatlar yüksek geliyorsa almayın yav. otoendeks'e girin alacağınız aracın altı üstüne 1-2 lira eksik fazla söyleyin alın. göz göre göre piyasanın üstünde yazan davarlardan araç almak zorunda değilsiniz. ben kaç yıldır adam akıllı düzgün kullanıcıdan alıyor düzgün fiyattan satıyorum. maalesef aç köpeklerin, çok para kazanma derdinde olan piyasadan bi haber insanların abuk subuk fiyat yazdığını biliyoruz ama kimse almıyor onlardan emin olun.

düzgün fiyatlı mal her zaman satılır.
  • 1 haftadır ev eşyalarımı satacağım diye uğraşıyorum. letgo bir sürü spam ya da gereksiz muhabbet doluyken sahibinden üzerinden gelenler daha aklı başında ve alıcı oluyor. letgo'dan bir şey satamadım henüz. ne varsa sahibinden'de var kardeşim. adamlar zamanında iyi sistem kurmuş.
  • fiyatlar yüksekse almayın, pahalı ise kullanmayın diyen yazarları ortaya çıkaran başlık. sayenizde ülke üretmeyen, aracıların, komisyoncuların, çakalların cirit attığı yer oldu. azıcık çalışın, devlete vergi ödeyin.
  • an itibariyle site'ye erişim sağlanamamaktadır.
  • son 1 yılkı uygulamalarıyla iyice kendisinden tiksindirmeyi başarmış sitedir. doğru düzgün hizmet geliştirmek yerine tekelcilik anlayışına sahiptir. düzgün bir rakibi çıksa ne güzel olacak.
6 entry daha