şükela:  tümü | bugün soru sor
2462 entry daha
 • bu kadar andaval bir site görmedim. kaç kere ifşa ettiğim dolandırıcılar hala ilan verip milleti dolandırmaya devam ediyor. burayı okumuyor mu bu gerizekalılar?

  laptop kategorisinde fink atan dolandırıcı(lar) silinene kadar örnek ilan:
  https://www.sahibinden.com/…tx1050t-646152498/detay

  https://prnt.sc/m64z8a
  http://prntscr.com/m64z9s

  bu ekip/çete şimdi sahibinden.com mağaza hesaplarını ele geçirip geceden ilan açıyorlar.

  edit: entry'i yazdıktan 2 dk sonra ilan kaldırıldı.
  edit2: geri eklenmiş.
 • ne kadar dolandırıcı varsa buraya doluşmuş.tefeci mı ararsın, 100 bin tl lik araba için 53 bin tl satış fiyatı belirleyip 5 bin tl kapora alanlar dolandırıcılar mı.kiralik ev dolandırıcıları mı.sakin kimseye kapora vermeyin.benden söylemesi.
 • bu sitedeki otomobil ilanlarına bakınca, asla galericilerden araba almamaya karar verdim. örnek olarak;

  bizim işyerinde bulunan 2012 model volkswagen jetta marka aracı 17 aralıkta ankara'dan gelen bir vatandaşa sattık. araç 326.000 (üçyüzyirmialtıbin) kilometrede, değişeni yok ama sağ ön çamurlukta boya vardı. araç 58.750 tl'ye satıldı. aradan iki hafta sonra bu sitenin ilanlarında gezerken sattığımız bu arabayı gördüm. kilometresini 102.000 (yüzikibin) kilometreye düşürmüş, üstelik fiyatını da 78.750 tl olarak koymuş; yetmemiş insanlara güven kazandırmak için şehirdışından gelen arkadaşların içi rahat olsun gibilerinden açıklamalar yazmış. demem o ki, ne kadar işe yaramaz üçkağıtçı insan varsa hepsi buradan ilan açıyor. sizden tavsiyem kimseye güvenmeyin.

  ben bu ilanı görünce dolandırıcılık konusu ile ilanı şikayet ettim. ilan kaldırılmış (belki de araba satıldığı için sahibi kaldırdı) ama sahibinden.com'dan herhangi bir geri dönüş almadım. (ilan kaldırılmıştır vs. gibi)
2 entry daha