şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • satış için ilan verilen ürün ne olursa olsun onun görsellerine standat berbat efektler uygulayarak sanki satılmasını engellemeye çalışan portal.
  • otomobil kategorisinde verilen ilanların özellikle boya, değişen, hasar durumlarında denetlenmesi gereken ilan sitesidir.

kategoriden boyasız, değişensiz araçlar seçiliyor. ama ağır hasar kayıtlı, kapıları değişmiş, şasesi oynanmış araçlar da listeleniyor. çünkü şark kurnazı yurdum insanı hasarlı aracınının hasarını ilanı hazırlarken seçmiyor.

sahibinden.com yönetimi de galericilerden, birden fazla ilan ekleyenlerden ekstra para aldığı için, onların bu kuralsızlığına sessiz kalıyor.
  • bir adet dolandırıcı emlakçıyı reklamlarında oynatan şirket.

bu benim iş yaptığım ve tanıdığım bir kişi tabi. buna bakarak diğerlerinin de dolandırıcı olabileceğine kanaat getirebiliriz.
  • ülkenin içinde bulunduğu bataklığın en büyük müsebbiplerinden biri olan, manipülasyonun, hırsızlığın, dolandırıcılığın cirit attığı, şişirilmiş araba ve ev fiyatlarıyla hayatımızı bir cehenneme çevirmiş yer. hukuk olan bir ülkede yaşasaydık gerçekçi olmayan fiyatlarla piyasayı manipüle etmesinden ötürü milyonluk cezalara çarptırıldı, tam tersine utanmadan dakika başı reklamları yayınlanıyor.
  • insanı deli eden çakal alıcıların üşüştüğü ortam.
    araç için yazışıyor fiyat teklif ediyor, pazarlık ediyorsun veya önerdiği fiyata tamam diyorsun insancık dönüyor; yok o kadar param çıkmadı şu kadara olur mu ( 300-500 lira da değil 10 bin siliyor kafadan.bu fiyatı şak diye kabul etti, daha da indiririz,diye düşünüyor heralde) yok eşime sordum başka araç istedi...
    he btk, biz de yedik!
    ulan eskiden pazarlığın da bir namusu vardı btk.
    ulan siktirin gidin hesabınızı doğru düzgün yapın, karınıza neyinize danışıp sonra pazarlık yapın dalyapraklar, sövdürmeyin kendinize, günaha sokmayın insanı.
  • acilen ya duzenleme gelsin yada kapatilsin.
  • güvenli ödeme seçeneğinde çok saçma bir hizmet bedeli talep eden site. satıcıyla dostluk bağı kurup dolandırılmamayı umarak iban isteyeceğim ben teşekkürler.
  • "telefonum çalsın yeter" mantığında, olmayacak fiyatlara ürün ilan girip, arayan kişiye de "abi o fiyat eski kalmış, ürünün fiyatı budur" diyerek, piyasanın bile üzerinde fiyat söyleyen dalyarak tüccarların meskeni olmuş... ilan dün girilmiş, ama fiyat eski. yersen.

aynı ürün için 3 satıcıyı aradım, üçü de aynı şeyi yaptı. işin ilginci, 3. aradığım dalyarak zaten piyasanın üzerinde bir fiyat yazmıştı. milletin ne boş vakti var...
  • ülke insanının ikinci el zihniyetini ortaya koyan sitedir.
    dünyanın neresine giderseniz gidin sıfır ürün fiyatına ikinci el herhangi bir şey satılmaz iken.
    nedense yurdum insanı anasını ağlattığı ikinci el ürünü sıfır fiyatına,
    satmaması gereken kırık malını da ikinci el fiyatına sattığı site.
    insan gidip doğal haliyle sıfır alıyor. bana sorarsanız gereksiz çöplük haline getiriyor bu durum.
    insanlar bu kadar hırslı olmasa belki de ekonomik olarak bağımlı da olmazdık bu kadar.
  • buradaki garip kitleye hasta oluyorum

-param güvendeyle ilan açarsanız hemen almak isterim

"param güvendeyle ilan açmak isteseydim baştan o şekilde açardım" yazısını yazmaktan gına geldi.

buluşup elden teslim ederim diye koca koca yazmışım, hala özürlü gibi mesajlar geliyor.
hesabın var mı? giriş yap