• 2. el araba alıp satan, vergi ödemeyen at hırsızlarının telefonunda gün boyu açık olan ve araç fiyatlarının her sene katlanarak gitmesine sebep olan site
  • 1 haftadır ev eşyalarımı satacağım diye uğraşıyorum. letgo bir sürü spam ya da gereksiz muhabbet doluyken sahibinden üzerinden gelenler daha aklı başında ve alıcı oluyor. letgo'dan bir şey satamadım henüz. ne varsa sahibinden'de var kardeşim. adamlar zamanında iyi sistem kurmuş.
  • fiyatlar yüksekse almayın, pahalı ise kullanmayın diyen yazarları ortaya çıkaran başlık. sayenizde ülke üretmeyen, aracıların, komisyoncuların, çakalların cirit attığı yer oldu. azıcık çalışın, devlete vergi ödeyin.
  • an itibariyle site'ye erişim sağlanamamaktadır.
  • araç ve gayrimenkul ürünleri başta olmak üzere içerisinde dolandırıcı kaynayan site. dolandırıcılara dair yapılan tek şey ise o hesabın kapatılması. onun dışında sözleşme gereği alıcı ve satıcılar hukuki süreçte takip edilmediği için şirket bununla ilgilenmiyormuş. çünkü şirket bu alışverişin gerçekliğini taahhüt etmiyormuş.
  • bedelli için aracımı satıyorum yoksa şahane araçtır tarzı kazıklama dandik araba iteleme furyası çok yakında hizmetinizde
  • bir an önce bir rakip bulması gereken bir yer olmuyorsa rekabet kurulunun mutlaka el atması gereken bir portal...
  • araba ilanlarında saçma sapan ilanların olduğu uygulama, kesinlikle düzenleme getirilmesi gerekiyor.

başlık: hatasız boyasız sahibinden ...
    ilan metni: aracımda hata boya yok, sigorta firmasının şişirmesinden dolayı ağır hasarlı görünmektedir.

özellikle hasar bölümünden hasarsız olarak filtrelememe rağmen listenenen ilanların çoğunda ağır hasar kaydı var. ağır hasar kayıtlı arabalar da satılacaktır elbette, ama ona göre ilan açın ki isteyen filtreleyip bulsun. benim gibi istemeyen de görmesin.

hasarsız araç arayan biri o ilanı gördüğünde, aaa bak araba çok temiz boyasız ama ağır hasar kayıtlıymış olsun alayım mı diyecek sanıyorsunuz?
  • an itibariyle çökmüş durumda.
    üye sayfasına ne mobilden ne masaüstünden ulaşamıyorum.
  • sahipleri iyi dayıyorlar yalnız.
hesabın var mı? giriş yap