şükela:  tümü | bugün
 • yeni üye olup telefondan onay verdikten sonra ücretsiz ilan hakkından faydalanmak isteyen şahıslardan kimlik fotokopisi ve elektrik su gibi faturanızın fotokopisi isteyen site .
  eğer bunları göndermezseniz üyeliğiniz ve ilanınız askıya alınıyor ve evrakları göndermeniz psikolojik için baskı yapılıyor.
  bütün bunları yaparken size ait olan telefon numarasını sistemlerinden silmeyi kabul etmiyorlar. noter kanalıyla bildirim yapmamız gerektiğini o şekilde silebileceklerini söylüyorlar. lan şimdi küfür etmeye başlayacağım neyse
 • türkiye’de kişisel verilen toplanılması konusunda kullanıcıların bilinçlenmesi gerek. insanlar her yere tc kimlik no saçmaya çok alışmış ama tehlikenin farkında değiller
 • eskiden her kişiye 1 adet ücretsiz araç ilanı hakkı veriyordu. şimdi her haneye 1 adet ücretsiz ilan verme hakkı tanıyorlar.

  sen kimsin ki ben sana elektrik, su faturamı vericem?

  devlet, bünyesinde bir internet sitesi kurup bu işe bi el atması lazım.
 • dün yıllardır kullandığım hesabım üzerinden çok önemli bir ilan verirken başıma gelen sinir bozucu durum. ciddi ciddi bir tarafları kaşınıyor bunların. yıllardır get açmışım, get'le alışveriş yapmışım var, elinde kapı gibi hesap numaram ve kredi kart bilgilerim var, üzerine bir de kimlik görseli göndereceğim ha! rekabet kurulu iyi öttürememiş bunları anlaşılan. ulan zaten paranın ırzına geçiyorsunuz, daha neyin hesabındasınız! türk halkı bu gibi saçmalıkları sevmez, benden söylemesi. aklı olan yönetici gider patronuna durumu anlatır. aklı başında patron da bunu kim neresinden peydah ettiyse kıçına tekmeyi basar. doğal yollardan zorla boykot ettirecekler kendilerini. bireysel müşterinin ne işi olur kimlikle faturayla, salak evlatlarım benim!
 • at binenin kılıç kuşananındır düşüncesiyle ilerleyen bir ülkede normalleşmiş skandal.