• buradan

28.750'e satılan araçtır sudan ucuz. hem hasar kaydı da yokmuş. 30 yıl gider bana mısın demez.
  • benzini koy git..
    yürüründe sorun yok..
  • hasarlı araçlar kategorisine bakıp, buraya taşımanın bir anlamı yok.

ayrıca bu ilanların niye açıldığını anlayamadıysan diğer gördüğün başlıklarda açıklaması yazıyordu.
  • benim de bir başlığım olsun. millet benim basligima da yorum yapsın, ben de komik olayım. gerçekten bıktık bu tiplerden.
  • lan bir de adama mesaj attım troll ilanlar artık sıkmadı mı diye.

bir baktım ki ciddi ciddi düzgün satıcıymış adam. allah affetsin.
  • hasarsız değil hasar kayıtsızdır. bilale anlatır gibi anlatayım; aracın şasi numarası, motor numarası, kalan 3-5 düzgün parçası ve hurda demirine istenen fiyattır. hasar kayıtsız yerine pert kaydı olsaydı araç 12000 civarına, hurda kaydı olsaydı da max 5000 civarına satılırdı. artık anlaşıldıysa bu sikik başlıklardan bir daha açmazsınız diye umuyorum.
  • güneş yanığı.
  • amaç şu kardeşlerim, birisi bu arabayı alacak, şasi numarasını ağır kazalı bi corollaya çakacak, o corollayı toplayacaklar, ağır hasar iken şimdi tramerde virgül bilgisi olmayan bi corolla doğacak
  • şanzıman motor kusursuzdur da yazmıyor. anca şase nosu için satılıyor olabilir.
  • ya vallahi çok seviyorum böyle başlıkları. sabah açıyorum sözlüğü, güne böyle komik başlıklarla başlıyorum. gül gül ölüyorum.
hesabın var mı? giriş yap