şükela:  tümü | bugün
  • sahibinden.com'daki güvenirlik konusunda şahsımı düşüncelere sevk etmiş ilginç ilan

cennet mahallesinden fırlamış gibi duran adamın tipine baktığımda baştan kaybediyor birkere.

4 çeşit ders türü sıralamış;

ders 1-sıfırdan ileri düzeye konuşma ve konuşturma odaklı video paket ders 3.600 tl (yuh amk video paketine bak 3.600 tl. ulan ingiltereye giderim o paraya ben)

video paket ders bire bir konuşma garantili dersimin aynısının video halidir.1000 sayfalık kendi el yazma materyalimin video ders şeklidir.sıfırdan başlayan bir öğrenciyi 4 ayda en az orta ya da ortanın üstü düzeyde konuşur hale getirecek bir çalışmadır.yaş olarak 14 yaş ve üzeri için uygundur.hiçbir ingilizce kursunun yapamadığını yapan bire bir ders ayarında tamamı tarafımdan çekilmiş videolardır; kesinlikle sıradan videolar değildir. ders 7200 dakika dan oluşmaktadır. kurs ve yabancı hoca dahil alacağınız başka derslerden daha kaliteli ve bire bir ayarında olduğunu garanti ediyorum.video paket toplam 1000 video 300 gb ve 7200 dakika yani 120 saatten oluşan bir derstir her gün 1 saat izleyerek 4 ayda biten bir pakettir.

ders 2-bire bir konuşma pratik dersi 6.000 tl

ingilizce biliyorum,konuşuyorum ama daha akıcı ve rahat konuşmak istiyorum diyenler için bire bir 40 saatlik özel paket pratik ders.sıfırdan ileri düzeye ingilizcenin tamamının pratiğe döküldüğü bir derstir.bu ders sıfırdan öğrenciler için değildir,ingilizceyi biliyorum ama konuşma pratiğine ihtiyacım var diyen arkadaşlar için çok etkili bir derstir.ders için kontenjan sınırlıdır.her biri 2 saat olacak şekilde öğrenci 20 kez derse gelmektedir.bitmesini istemeyeceğiniz bir ders olduğunu göreceksiniz (ilah mısın silah mısın bilader)

ders 3-video paket + bire bir pratik dersi 9.000 tl (adam mı sikiyosunuz lan hoppp)

bu paket video paket ve bire bir konuşma pratik dersin birleşiminden oluşan bir pakettir,öğrenci önce video paketi almakta her gün 1 saat videoyla en az orta düzeye gelmekte ve paket bitiminde yani 4 ay sonra 40 saatlik bire bir konuşma pratik dersi için ercan hocanın yerine gelmekte ve bire bir olarak konuşma pratik imkanı bulmakta.

ders 4- %100 konuşma garantili bire bir ingilizce özel ders / 30.000 tl (eşeğin siki) (ingiltere vatandaşlığıda veriyonuzmu)

bu teknik tamamen bana aittir.seviyesi ne olursa olsun bütün öğrencilerim yurt dışına çıkıp kendi işini kendisinin görür hâle gelebileceği profesyonel bir ingilizce öğrenmektedir.kesinlikle ezber ve ödev yoktur.başarısı ders alan öğrencilerimce tescillidir.konuşma garantili bu dersi daha önce aldığınız hiçbir dersle kıyaslamayın.sonucu görmek için son dersi beklemenize gerek yok.konuşma garantili ders paketi 60 saatlik birinci bölüm,60 saatlik ikinci bölüm olacak şekilde toplamda 120 saattir. öğrenci toplamda 60 kez derse gelmektedir.haftada 3 gün 2 şer saat şeklinde 4 ay sürmektedir.120 saat sonunda da 30 saatlik pratik ders bölümüyle sonlanmaktadır.ders saati ve günleri tamamen öğrenciye özel olarak ayarlanmaktadır.paket sonunda sıfırdan başlayan öğrencim profesyonel anlamda en az orta düzeyde ingilizce konuşur hale gelmekte ve yurt dışına yalnız çıkma dahil her işini kendisi yapabilir duruma gelmektedir.konuşulan ingilizce kesinlikle ezber ve turist ingilizcesi değil;mantığı kavranmış profesyonel bir ingilizcedir.şu ana kadar gelen öğrencilerimden konuşamayan olmamıştır ancak her şeye rağmen siz konuşamazsanız iade garantisi aslında 2 yıldır ana sayfada yayında olan ve iade,konuşamama gibi konularda en ufak şikayet almamış ilanımın kendisidir.sahibinden.com müşteri hizmetlerini arayarak ilan hakkında bilgi alabilirsiniz.ders 4 ay sürmektedir ancak öğrenciden kaynaklı nedenlerden 1 yıl bile sürdüğü olmaktadır ve ben bunun için ek ücret vs talep etmiyorum,öğrenci ingilizceyi öğrenene kadar takip ediyorum, zaten ingilizceyi öğrenememekteki en büyük sebep devamlılık ve ben öğrenci hastalık,toplantı,iş gezisi vs gibi nedenlerle ara verse bile döndüğünde önceki öğrendiklerimizi güzel bir tekrar yaptıktan sonra aynen kaldığımız yerden devam ediyorum.kurs ya da çoğu özel derste bu imkan sunulmaz.bu dersi alan öğrencilerimin en çok sevdiği özelliklerinden biri de bu yani o ya da bu şekilde derse gelememe durumum olursa ders hakkım yanar mı ya da yerime başkası alınır mı gibi bir kaygı yok,paket bitene kadar devam ediyoruz ki dediğim gibi öğrenciden kaynaklı durumlardan dolayı dersin 1 yıl bile sürdüğü oluyor ve ben ders uzadı vs diyerek ek ücret talep etmiyorum (ne kadar iyi adama bak ya ek ücret istemiyormuş)

peki madem ingilizceyi ana dilimiz gibi öğrenemeyeceksek ercan hoca ne öğretiyor? dünyada ingilizce iletişim kurmak ve ingilizce vasıtasıyla yurtdışına açılıp iş yapmak,para kazanmak için ingilizceyi ana diliniz gibi bilmenize gerek yok ve benim amacım türkiye şartlarında yurtdışına rahatlıkla çıkmak ve iş yapmak isteyenlere verilebilecek en iyi ingilizceyi vermek.amacım ingilizce anlamak ve konuşmak adına bir öğrencinin türkiyede ulaştığı seviyeyi %30-40 lardan %70-80 lere taşımak ancak hiç kimse size ingilizcenin %100 ünü öğretemez ve dediğim gibi benim hitap ettiğim kitlenin de ingilizcenin %100 ünü öğrenmek gibi bir beklentisi de yok buna gerek de yok. (o kadar parayı aldıktan sonra beni ingiliz yapman lazım amk)
  • profesyonel dolandırıcı, her şeye bahanesini yazmış.

referans veremiyormuş çünkü çok fazlaymış. 50-60 referansı yaz ve sondaki gereksizleri sil be abicim o zaman.
  • bobrek.avi gibi duruyor ama ne bileyim detaylara bakinca da saf, iyi niyetli diyesim geliyor ercan hocamiza. kurs parasina bakinca tekrar vazgeciyorum.

parayi basta degil de kursun sonunda veriyorsak ben gonullu olabilirim. *

(bkz: bir arkadasa bakip cikacaktim)
  • scam.
  • yeteri kadar param olsa videolu ders programını satın alıp malum sitelere koyup her yere link atma isteği uyandıran ilan.
  • instagram artık her 20 lira verenin reklamını yapmaya başladığı için sık sık ana sayfama düşüyor bu adam ve videoları. çok iyi ingilizce biliyorum ayağına aksan yapmaya çalışırken o kadar komik ve abuk konuşuyor ki görmeniz lazım. bayılızaaam.
  • ilanın video referans kısmında cnn türk'ten başak şengül'ün hocası olduğunu iddia edildiği ilan.